Új hozzászólás Aktív témák

  • degu

    senior tag

    válasz mephi666 #24832 üzenetére

    Ne legyel ma ilyen szigoru!
    Eleg lenne annyi,hogy rendori felugyelet mellett,reszegen oda-vissza kene futkosnia a zebran,ahol tapasztalt kaszkadorok kocsival vadasznanak ra...
    /Ha nem sikerul a mutatvany...akkor vesztett! :DDD /
    De felreteve a trefat /mivel ez nem igazan vicces/ borzalmas a kozlekedesi moral! :W
    Stoptablanal nincs megallas,iranyjelzo nem letezik,sebessegkorlatozas / de ertelmes,
    szukseges!!!/ nem mindenkire vonatkozik, a piros az egy szep szin-semmi egyeb,es annak van elsobbsege,aki szemfulesebb,es agresszivebb,az alarendelt keresztezodesnel vagy betolom a pofamat a sav kozepebe,vagy ezerrel kozelitem meg,hogy sz*rja ossze magat a vedett utvonalon halado,es alljon meg,engedjen el,es ha nem tetszik az elottem halado vezetesi stilusa,vagy ne adj Isten,betartja a sebessegkorlatozast,akkor ledudalom a fejet,jobbrol elozni igazan trendi,es ha elozeskor jonnek szembe,akkor igazan eleg a ket kilincs kozott 20 cm.Sajnos ezek a mindennapi vezetesi megnyilvanulasok.
    Es azoknak,akik ebben stilusban vezetnek,nagy valoszinuseggel csak apro bosszusag a 30-60-150e Ft-os buntetes! :( /Amit egyebkent a kulon erre a celra letrehozott *kozlekedesi adofelugyelet*igen hatekonyan,es gyumolcsozoen hajt be.De erdekes modon nem csak ezek a vadbarmok fizetnek,hanem a bevetelek tulnyomo reszet a luzer kisember adja,aki elnez egy 30 km-es tablat a puszta kozepen... :W /
    Szoval-szerintem- nem csak a moral rossz,hanem a torveny,es a szamonkeres,buntetes modja is! Nem gep altal keszitett fotonak,es szamitogepnek kene a buntetesek merteket mechanikusan eldonteni,hanem embereknek,akik merlegelnek,hogy nehogyma ugyanannyi buntit kapjon az is aki tevedett,elnezett valamit,es az aki durvan,es egyertelmuen,tudatosan szegte meg a szabalyt.Es itt jon be a torveny *svedcsavarja* hogy /latszolag/ mindenkire egyforman vonatkozik,es nem lehet merlegeles targya.
    A torveny,az torveny! De ez nem fogja megvaltoztatni a gyalazatos kozlekedesi moralt!
    Mert nem lenne semmi problema...csak mindenkinek be kene tartani a szabalyokat.
    Es ezen a helyzeten az sem segitene,ha meg emelnek a buntit! Maximum a berbol elok nem autoznanak...

    verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

Új hozzászólás Aktív témák