Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz Winner_hun #16059 üzenetére

    Röviden, tömören: károkozó mindent bevetett... végülis őt is meg a 3 intézkedő rendőrt is kirúgnák hamar ha megtudnák, hogy hogyan jártak el, mindent bevetettek, hogy elveszik a jogsim, büntetést fizetek, szakértői díjat fizetek, a biztosító nem fog fizetni, az ügyészség azt állapítja majd meg, hogy nem tudják ki volt a tettes, a károkozó mondott mindent... majd amikor látták, hogy ez nem megy kitöltöttük a betétlapot, odaírta, hogy elsimeri a károkozást és mentem tovább.... sajnos már nem adnak be semmi ilyesmit... ilyen téren kár erőlködniük, hogy majd csak besz.rok és elismerem azt amit nem én okoztam... kárfelvétel megvolt, előzetes kárbecslés szintén már csak a kifizetés van hátra ami akár a jövőhéten meg is lesz... így egyszerre lesz megcsináltatva minden szegény autón... na meg nem tudnak semmit sem a nyakamba varrni mert ha egy rendőr megnézi, hogy mit vétettem eddig a kresz ellen nem talál semmit sem, se piroson áthajtás sem gyorshajtás sem semmi más vagy baleset okozás vagy feljelentés... ilyen ez...

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák