Új hozzászólás Aktív témák

  • #70869248

    törölt tag

    válasz tildy #1603 üzenetére

    Sok dologgal lehetne javítani, de sztem sajna nem ez az elsődleges cél. :(

    Én pl. nem szeretek gyorsan menni a közúton, de néha muszáj...nem döngetni muszáj, csak szabálytszegni.
    Gyakorlatilag a forgalom ritmusánál lassabban menni kifejezetten veszélyes, ön és köz.
    Amennyiben pedig kicsit is nem bízom az előttem haladóban, inkább elmegyek mellette, uez igaz akkor is ha megfelelő tempóban megy előttem egy olyan jármű ami túlságosan kitakarja az utat.

    Viszont hihetetlen pihentető ha egy jó tempót tud menni az ember (nem száguld! csak egy egyenletes tempó).

    Sztem vhogy ezt kellene elérni, és ehez szvsz sok helyen elég lenne a logikusan felépített hálózat.
    -Lakotterületen szigetekkel, táblákkal, ha kell fekvőrendőrrel (nem szeretem, de szvsz kell) sebességet betartatni.
    -Lakott területen kivűl pedig jól táblázva (téli/nyári kiegészítőkkel(!) ), és szélesebb utak ( legalább 'jó' minőségben).
    Meghatározó élmény volt Olaszo. Ravenna-Venezia mikor nem pályán mentünk, hanem kitaláltuk hogy visszafelé menjünk a vízparton (hülyeség, semmit nem látni..de akkor nem tudtuk). A felétől kimentünk a pályára, mert a csajoknak kihullt a hajuk, én viszont nagyon élveztem.
    Olyan széles sima kétsávos autóút van, amin biztonsággal lehetett előzni akkor is ha jöttek szembe. Minden villogás, vagy dudálás-pánikolás nélkül húzodtak ki a jobb oldalra a szembejövők, és simán elfértünk. Egyébként szükség is volt rá, mert sok teherautó volt.
    Kifejezetten simán lehetett haladni 80-90-nel úgy hogy tele volt kamionnal a sáv.
    Persze a pályához nem lehet hasonlítani, de egyébként a vezetőnek nem stresszes csak fura, az utasoknak viszont elég őszítő,..nem bámulnak ki az oldalablakon a tengert keresve, hanem ezerrel szurkolnak :D.
    Uez a mi kétsávos hálozatunkon idegeskedés, és kőkomoly veszélyhelyzetek végig.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák