Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    Sziasztok, nem jövőbelátást várok, csak hangosan gondolkodnék, és hogy megerősítse vagy megcáfolja valaki ha hülyeséget írok/gondolok.
    És tudom hogy amúgy is utálatos dolog az ilyen kérdés, főleg hogy állampapírt se szeretjük :B .

    Van némi PEMÁP-on és PMÁP és most is vennék valamit. Fontos szempont, hogy szokás szerint nem tudom mikor váltok vissza és mennyit, tavalyra terveztem két nagyobb kiadást, de átcsúsztak idénre.

    -PMÁP most kb 6,5%ot fizet még az előző év után.
    Gondolkozom, hogy érdemes lehet kivenni és átrakni BMÁP-ba (tudom, máris buktam itt is, ott is kb 1-1%ot). Valamikor idén autó miatt nagy részét valószínű fel kell pattintani.

    -PEMÁP meg kb 4,7%ot fog most fizetni. És az eurós infláció se fog valószínű sokat emelkedni, meg talán ebből 1-2 éven belül nagyot romlani se az eur/huf árfolyam.

    Jobb híján újonnan BMÁPot vegyek, és legalább a PEMÁPot érdemes lehet átrakni?
    :R

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák