Új hozzászólás Aktív témák

  • totron

    addikt

    válasz Rxanboy #130 üzenetére

    Egész sok mindent megtudtam magamról.;P Az egód engedi látni, számba venni, minimális eshetőséget adni annak amit írtam? Hogy mások már bejárták, sőt elhagyták mindazt amit te itt most oly derekasan és fáradhatatlanul képviselsz? Hogy az érvek idővel más fénytörésbe kerülnek, fókuszok helyeződnek át, lényegek formálódnak? Meg hogy nem a vitakultúra milyensége vagy eltérése az okozó itt most? Szerinted de. Felsorakoztatsz paneleket önigazolásként teljes magabiztossággal azok valóságtartalmára vonatkozóan - differenciát nem így kell feloldani - egész messzire is elmenve párhuzamokkal, biztos ami biztos. Tehát pont azt teszed amit sérelmezel. Check nélkül, ismételve - kész is a spirál, a feloldozás (témán belüli egyenpotenciálra kerülés a többiekkel) meg csak nem jön el/minden autó szembe jön a pályán. Felmerül az a kérdés hogy ha ez ennyire nem megy, miért fektetsz bele ennyi energiát. Tudom, ping-pong effekt, amott (áruld el hol) megkaptad amazt, emitt meg emez vagy és egyik se jó. Adj még magadnak pár évet és kevésbé lesz fárasztó az egész témakör, pihentesd is addig akár teljesen.

    Nem 1 embert láttam felőrlődni például Forex terén, kísértetiesen hasonló kitartással felvértezve mint amit benned is látok most. Ha úgy tetszik ez most ellened van. Értem a célt és látom az őszinte hozzáállást, de ez most a jelen értelmezési szinteden csak kivesz belőled, szóval ne erőltesd. Vagy de, ha szeretnéd, de pálfordulás nem várható, ez most nem egy olyan vektor. Ja meg így ne fektess be. Jótanácsként mondom, semmi fellengzősség nincs benne.

Új hozzászólás Aktív témák