Új hozzászólás Aktív témák

  • Peetry

    senior tag

    Sziasztok!

    Énis fényképezőgépvásárlás előtt állok. Eddig a Canon S3IS ami tetszik. De ahogy néztem, nem nagyon dicséri itt senki, amit írtatok róla az majdnem minden negatívum volt. Most mi is tulajdonképpen a probléma vele? Nem tudja véletlenül vmelyikőtök hogy felépítésben mennyire tér el az elődöktől, s1, s2-től? konkrétan arra gondolok hogy kezelőgombok máshol vannak, méret, stb. Meg esetleg írhatnátok vmi véleményt az s1-ről, tudom régi darab már, de ...
    én is most ismerkednék meg a fotózással, csak kicsit bonyolultabb a helyzet, mert szeretném 7köznapokban is használni, viszont víz alatt is. Ezért kapásból redukálja a szóba jövő gépek számát a víz alatti tok. Ha minden jól megy 1 éven belül már simán fotózhatok is víz alatt, és addigra szeretném megtanulni a gép kezelését is, meg a fotózást is, különben bajban leszek. A főbb szempont a víz alatti fotózás, ahol ugye gyenge fényviszonyok vannak, sok makró lenne, amugy meg max 3-4 (nagyrészt 1-3) méteres távolságba szerintem. Ehhez kellene vmi használható vaku, és manuális beállítások, mert víz alatt a gép automatikája kétlem hogy bírja:)
    és itt jön be az S1IS, ehhez van tok, csak nem tudom hogy jó egy S3-hoz :F
    ekőre is köszi a válaszokat

Új hozzászólás Aktív témák