Új hozzászólás Aktív témák

  • Bazsee71

    őstag

    Üdv mindenkinek!

    A tegnapi nap folyamán megvettem a masinát. SX100 volt tervben, de végül a "cukrosat" választottam, így egy S5-ös lett. Csak pár sor így elsőre:
    A vakujáról nekem teljesen más véleményem van, mint amit a tesztben írnak. Varta 2700mAh-s akksikat raktam a gépbe, és vakuval folyamatosan tudok fotózni, nem kell várni töltésre, mire lenyomom újra a gombot már villan is. Mikor elkezdtek merülni az elemek, akkor fordult csak elő kis várakozás. Tegnapi napot végigtoltam, rengeteg vakuval, de a 4 elem még mindig bírja. A videója az vmi fantasztikus, nagyon jó hangminőség, abszolút nem torzít semmilyen körülménynél, szinte észre sem lehet venni, olyan gyorsan állítja a fókuszt és a fényerőt. A zoom nagyon halkan dolgozik. A makró és a szupermakró üzemmód nagyon jó, viszont közelről vakuzni nem szabad, mert árnyékot vet az objektív. Egyelőre még csak ismerkedek a géppel, nagyrészt Auto módban használom, és nekem nagyon tetszenek a képei. Manuális fókusszal már sikerült pár nagyon jó képet lőni. Felépítése masszív, fogása rendkívül kényelmes. Most röviden ennyi, 1 hét múlva jelentkezem még egy komolyabb beszámolóval, viszont csak ilyen amatőr kivitelben, de majd igyekszem. :R

Új hozzászólás Aktív témák