Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz Graphics #90331 üzenetére

    "@Piftuka: EVGA GS550"

    (#90332) DR|FTK|NG válasza Piftuka(#90329) üzenetére
    Nem félpasszív:
    -Be Quiet! Straight Power 10 400W
    Félpasszív(a venti csak bizonyos terheltség/hőfok alatt megy, ezt a funkciót ki lehet kapcsolni - ilyenkor mindig megy, de szabályzottan):
    -EVGA Supernova GS 550
    -XFX XTR 550
    -Super Flower Leadex Gold 550W > ebből van fekete és fehér is, világítós

    (#90333) KAMELOT válasza Piftuka (#90329) üzenetére
    EVGA SuperNOVA 550 G2...ez van jó árban!

    Super Flower Golden Silent 430 W Fanless.....34k

    Hú, srácok... Köszönöm! :R Ilyen gyorsan ennyi tipp... Szuper! :)

    Ráadásul az EVGA-t mindhárman ajánlottátok, és én is azt néztem ki a Seasonic 550W S12G-550 mellett a specifikációi és ára alapján. :K

    (Hozzáteszem, hogy a gyártók közül nekem az FSP, Seasonic, Enermax hármas a kedvencem, kb. ebben a sorrendben.)

    Pár kérdésem van még a fentiekkel kapcsolatban:
    1. A kettő között mi a szignifikáns különbség, amennyiben van olyan? A kettő közül melyik inkább ajánlott, és miért?

    2. Az EVGA SuperNOVA 550 G2 milyen belsőt rejt?

    3. A <35.000 forintos kategóriában szóba került az Enermax 500W Platimax EPM500AWT. Nyújt ez annyival többet, hogy megérje a kb. 5.000 forintos többletet?
    (Nem a Gold vs. Platina hatásfok közöti különbségre gondolok, hanem a termék általános minőségére és "szolgáltatásaira".)

    Szerk.: Most látom, hogy fentebb elfelejtettem a felsorolásban a "Sapphire Radeon HD7770 GHz Edition" videokártyát, de úgy gondolom, hogy a tápegység szükséges teljesítménye szempontjából különösebb jelentősége nincsen. Csak a teljesség igénye miatt említem meg itt.

    [ Szerkesztve ]

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák