Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollo_21

    addikt

    Sziasztok!
    Az alábbi konf-hoz keresek a közeljövőben tápot.
    I5 3570K 4,5en vizezve
    Asus Maximus V Formula
    16gb Hyper X Genesis Grey 4x4es kiszerelésbe ha számít valamit(nemhiszem)
    Egy Sapphire Toxic 280X OC
    És egy épp bios hibássá vált Dual-X 7970 es kártya:)
    A mostani tápom a fent leírtakat a vga-k tekintetében egyéni órajelen (1100/1400 1,2V-al) tudta hajtani kb 2-3napig játék alatt is,1-2 anomália előfordult de semmi komoly.
    Namost..amikor ezt tudta akkor V Gene-m volt, amióta kb 1hete V Formulám van.istennek semmegy a cf normálisan, tipikusan táp gyenguszkodás...ezért mókoltam is bios-t amit a dual-x nem szeretett mert azzal kékhalál van azóta:)

    Szóval kéne egy erősebb legalább ennyire megbízható táp, de olyan amiben ismét marad majd tartalék..és nem a határon táncol tuning esetén sem.
    Nem akarok durván főlé lőni, bár jól jött hogy régen így tettem, mert most legalább megnéztem mit tud egy Cf.
    Fölösleg nem vennék 1000es vagy nagyobb tápot mert nincs értelme, tippre olyan 750-800as már megfelelne, abba kényelmesen elférne a tuning is.

    Ha esetleg elfogadható áron van moduláris az jó volna...max 30amíg elmennék, esetleg ha van esély használtan jót kifogni akkor az is jöhet.
    Egyedül 1 márka amitól óvnám magam a régmúlt sikertelen partnersége mivoltjából, ez a Chieftec lenne.
    Köszömöm!

    [ Szerkesztve ]

    Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

Új hozzászólás Aktív témák