Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiki18

    őstag

    válasz MMIX #69038 üzenetére

    Én egy korábbi vevő véleményére gondoltam,pontosan idézve:

    Eredetileg a 350W-os tesója volt a kiszemelt, de amikor vásárlásra került a sor, már nem volt elérhető. Így maradt ez az APN mint a legolcsóbb minőségi táp. A táp egy AMD A8-5600K processzorral, 1-1 HDD-vel és ODD-vel szerelt konfigot hajt, külön VGA nélkül. Tehát a gép teljes terhelése még padlógázon sem igen lesz 130W fölött (szintetikus tesztekben jött ki ilyesmi érték, játékok alatt 110W környékét mértem konnektorba dugható fogyasztásmérő segítségével. Magán a tápon 2 SATA és 4 molex csatlakozó van, valamint 1 floppy (viszont ha valaki erősebb videókártyát pakol a gépébe, aminek szüksége van 6, vagy 6+2 PIN csatlakozóra, azt ezen a tápon NEM lel. Molexből viszont gond nélkül lehet átalakítani, és az ehhez szükséges kábelt mellékelni szokták a VGA-khoz). Ennyi egy átlagos gépbe bőven elég. Ami nekem gondot jelentett, az a táp CPU 4 PIN-es csatlakozója, ami a Sharkoon Vaya házhoz rövidnek bizonyult, de egy hosszabbító kábellel orvosolható a dolog. Tehát aki alsó tápos házhoz venne ilyen tápot, tájékozódjon, hogy el fog-e érni mindenhová gond nélkül a kábel! A táp egyébként csendesen teszi a dolgát, még maxra terhelve sem erősödik a hangja, és az általa kifújt levegő sem lesz melegebb. Összességében a táp megérte az árát, kaptam egy minőségi alkatrészekből összerakott, halk tápot, amiben a gép esetleges bővítése (pl. az integrált VGA helyett különálló, vagy plusz HDD-k, SSD) után sem kell lecserélni. Egyedül azt sajnálom, hogy most 4 év garival lehet kapni, amikor én vettem, még csak 2 volt rá...

    Én eből indultam ki,és emiatt filóztam el ennek a tápnak a vételén,és nem a legjob szájízzel,de megvettem. Mint írtam,nem csalódtam egy cseppet sem,kiváló tápról van szó. :K

Új hozzászólás Aktív témák