Új hozzászólás Aktív témák

  • MiklosSaS

    nagyúr

    válasz Rypejakten #49007 üzenetére

    Tehat akkor marad a 750 W-os Seasonic. Remelem jol fog teljesiteni, mert ha nem lesz eleg elkuldom neked ajandekba ! :DDD

    Viccet felreteve, nagyon szepen koszonom a segitseget !

    (#49008) KAMELOT: vaccakol, nem tudom gariztatni mert nincs papir hozza, az a fura hogy tobb platformnal vaccakolt :

    1- sabertooth Z77 + 2600K + CF 7870 = lezarta a gepet, semmi ok nelkul amikor nem volt terhelve
    2- crosshair V Formula + 8350 + HD 7970 GHz = tobbszor elofordult hogy iddle-bol kilepve nem adott jelet a kijelzonek es csak a reset illetve a tap on/off kapcsolasa oldotta meg
    3- Maximus V Formula + 3770K + GTX 780 = restart , csak ugy siman. De az a lenyeg hogy csak amikort a gep nincs terhelve.

    Megprobaltam mindent, ram csere, hdd csere, haz csere, optikai megh. csere, minden. Kontaktus tisztitas, ellenorzes minden minden.
    Ilyeneket csak akkor produkal amikor a gep nincs terhelve, tuningal vagy anelkul nem szamit. Terhelesnel tokeletesen megy, nincs gond vele.
    Am valamelyik nap az egyik roman forumon rabukantam egy pont ilyen dologra HX750W tappal, irtam a sracnak es o azt mondta mindenhova elvitte a tapot javitani minden OK volt minden szervizben, de a tap csak csinalta az eszet. Aztan lecserelte es minden siman megy.

    ~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Új hozzászólás Aktív témák