Új hozzászólás Aktív témák

  • big-g

    csendes tag

    Sziasztok!

    Kicsit idegbeteg lettem az utóbbi napokban, ezért kérném egy hozzáértő véleményét.
    Vettem egy Gigabyte ATI HD5750 1gb-os videokártyát, amit betettem a haldokló 9600GT helyére. A gép beindult de a kártya képet nem adott. Másik gépben sem működött, így másnap visszavittem, gond nélkül kicserélték.Az új kártyát betettem de ezzel meg a gép el sem indult el, csak pár másodpercre felpörögtek a ventilátorok, aztán leálltak és ez ismétlődött folyamatosan. Visszatettem a 9600-ast, amivel beindult, jött egy hibaüzenet (overclocking failed) de néhány próbálkozás után a régi kártyával teljesen jól működött.Mivel az 5750-es leírásában minimum 450W-os tápot írtak, hirtelen felindulásból vettem egy HKC 550 W-os tápot (nagyon rossz áron, és utólag nem túl bíztató dolgokat olvastam róla). A régi táp egy 300W-os FSP volt, ezért gondoltam, hogy ez miatt nem indul el a gép. Sajnos az új táp sem segített, az 5750-el ugyanúgy viselkedett. Elég kellemetlen, de ezt a kártyát is vissza kell vinnem. Létezik, hogy egymásután két rossz kártyát fogtam ki, vagy valami más gond lehet? :F

Új hozzászólás Aktív témák