Új hozzászólás Aktív témák

  • miko_

    tag

    Sziasztok a következő gépet raktam össze pár hónapja.QuadCore Intel Core i5-2400, 3200 MHz. Asus P8H61-M LX, 2X Kingston Hyper X 4 GB DDR3-1600 DDR3, Gigabyte Radeon 6850OC 1GB, WDC Western Digital 3200AAJS 320GB ,Western Digital 10EARS 1TB ,Pioneer BDR-206D, Optiarc 7280S, Samsung SH-B123L, Chiefteh CTG-500-80P 500W ti ajánlottátok a tápot hozzá. A problémám a következő néha ledobta az USB- eszközöket. Cseréltettem alaplapot, de a hiba továbbra is fen állt. A megoldásra véletlenül jöttem rá. Olyankor amikor van egy kis szikra a hálózatban pl: Villanykapcsoló lekapcsolása, vagy bedugom a hangfalat a konnektorba, ledobja egy pillanatra az USB eszközöket pl megakad az egér és hallani is a windows eszköz csatlakoztatása hangot ez 1-2 másodperc és utána megy tovább. Ezen kívül soha más hiba nem fordult elő. Gondolom azért mert az USB nagyon érzékeny a feszültségre. A kérdésem annyi hogy hibás lehet tápom vagy csak mivel minőségi ennyire érzékeny a feszültségre? Mi lehet a megoldás vegyek egy szünetmenteset?
    Válaszokat előre is köszönöm. Amúgy lakótelepi házba lakok így nem kizárt hogy lehet probléma a hálózattal.

Új hozzászólás Aktív témák