Új hozzászólás Aktív témák

  • 8th

    addikt

    Üdv emberek. Kis help kellene. Nemrég ideiglenes gépnek összedobtam fillérekből egy öreg s478 gépet. (2.4ghz Celeron, 1x 512mb ram, ATI 9250, 1db HDD, 1db ODD. Se ház ventilátor se semmi más plusz fogyasztó nincs.) A tápról nem tudok nyilatkozni mert nincs rajta semmilyen jelzés vagy matrica. Nem tudom hány wattos lehet se azt, hogy ki gyártotta. 12centiméteres ventilátor van benne ebből gondolom, hogy legalább 300w-os csak van (papíron). Futtattam egy rövid AIDA64 rendszer stabilitás tesztet és elhűlve láttam a végeredményt: [link]. Gondolom ez az ingadozás ultragáz. Szóval használt tápegység vásárlásra adtam a fejem de tanácstalan vagyok mert nem nagyon értek a tápokhoz. Egyetlen kritériumnak kell megfelelnie: megbízható, stabil táp legyen. Nem baj ha kicsit hangos és az sem probléma ha relatív rossz hatásfokú. Előreláthatólag még 3-4hónapig használom majd ezt a gépet aztán összerakok egy újat.

    Szóval milyen irányba induljak el? Láttam itt az aprón 200w-os Delta tápot (DELTA DPS-200PB-126 A) és egy 200w-os FSP-t (FSP 200-60GTW) is. Ezekkel a típusokkal találkozott már valaki? Van ennek a két gyártónak olyan szériája amit kerülni kell?

Új hozzászólás Aktív témák