Új hozzászólás Aktív témák

  • 04ahgy

    nagyúr

    válasz villmoska #21372 üzenetére

    Arra is válaszoltam, amit kérdeztél.

    (#21371) simi762: A hibátlan Liberty biztosan elviszi, de figyelni kell a terheléselosztásra, valamint a táp is lehet hibás. Ki kellene tesztelned egy kölcsön cseretáppal.

    (#21375) moha21: Azért mert linkelsz egy diódapárt, ami a 12V-os ágon van, és 30A-t tud együtt, még nem lesz 30A-re korlátozva a 12V-os ág. Mert hogy a VX450W tápban két ilyen van párhuzamosan kapcsolva. Előbb olvass, aztán írj: [link]. Mellesleg a táp a specifikációja alapján is 33A-t tud, azaz 396W-ot a 12V-os ágán: [link]. Mindamellett folyamatosan FurMark Xtreme Burning Mode alatt mért fogyasztásos linkekkel jöttök, holott már az eleján elismertem, hogy én nem vettem be a Furmarkot az egyenletbe.
    És igen, a VX450W egy olyan táp, amit bármihez, ami egy PCIe foglalatba belefér nyugodtan ajánlok, mert ha nem bírja, max. lekapcsol.

    (#21378) MasOyama: Ugyan nem a leghalkabb a mezőnyben, de legalább nem sül meg egymagában alulvezérelt venti miatt: Corsair TX650 V2. A GPS-hez képest maga lesz a csendszinfónia, a GPS-ek kiváló tápok, de nem valami halkak.

    (#21379) ll-kobe: Ha még a régi Bluestorm, és nem a Bluestorm II, akkor ne cseréld le, meg a II-t se, ha nem rendetlenkedik a géped. A CX500 hatásfokban se sokkal jobb, minőségben meg a Bluestorm II-vel egyenlő kb., a régi Bluestorm (FSP-400-60THN/THN-P) alatt maradva.

    HGyu

    7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

Új hozzászólás Aktív témák