Új hozzászólás Aktív témák

  • vzsryl

    nagyúr

    válasz jokeman #16677 üzenetére

    Szia!

    Minőségben és megbízhatóságban az Enermax és a Seasonic beles tápok a legjobbak. Az Enermax szinte csak a saját neve alatt adja ki a tápjait. Eddig tudtommal csak Lepa néven árult Enermax beles tápokat, és a Sapphire is tőlük vásárol. Egy probléma van. Saját márkanevük alatt árulnak túlárazott low-end kategóriás (de még mindig jó minőségű) CWT beles tápokat is, pl: Cyclops, NAXN, Tomahawk szériák...
    A következőket tudom javasolni:
    -Seasonic S12II 430-520
    -Enermax PRO82+ 425-525
    -Antec HCG-520 (Seasonic bél.)
    -XFX Core Edition 450-550 (Seasonic bél.)

    400-500W bőven elegendő lenne a gépedhez.

    (#16678) radi8tor1: Jóslatokba nem bocsátkozok. Annyit mondhatok, hogy a ventilátor nem véletlenül része a tápodnak. Ha a pontos hatásfokát meg tudnád határozni, akkor kiszámolható lenne a hőtermelése. De az, hogy a beépített bordázat elég-e a hőmennyiség eldisszipálásához, azt nem tudom.

    (#16687) Marcus_: Szia!

    Arányában Seasonic S12II 620 felelne meg legjobban a gépedhez.

    (#16689) djstan: Szia!

    Pontos típusa?

    (#16691) potyec: Nem túl drágán is vannak teljesen megfelelő táp a konfigodhoz, pl: Chieftec CTG-500-80P vagy FSP Hexa 500W.

    (#16692) Chabe89: Szia!

    Enermax PRO82+ 425-525. Ha már ennyit szánsz rá, akkor legyen a legjobb minőségű. 400W is bőven elég, szóval a 425W-os ne riasszon el. Arra figyelj oda, hogy a 425W-osból csak a II-es verziónak elég hosszú a kiegészítő CPU csatlakozó kábele egy alsó-tápos házhoz.

    [ Szerkesztve ]

    megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

Új hozzászólás Aktív témák