Új hozzászólás Aktív témák

  • MMIX

    addikt

    válasz 04ahgy #16196 üzenetére

    Sikerült rávenni didymant, hogy írjon pár szót a Corsair CX-ekről. A Samxon kondik elfogadhatóak és a kis kapacitású főkondija sem baj és a hűtőborda nélküli egyenirányító híd se. (CX430-ban nincs az 500/600W-ban már van). A CX 430 v2 ajánlott főleg a festék, harisnya és hosszú kábelek miatt és jobb a hatásfokuk. Elvileg 3év garanciások, de a boltok többsége 2év garanciával adja őket. A Chieftec CTG 3év mindenhol. Ami miatt ellenjavaltak a CX-ek az az áruk a konkurenciához képest. Pláne amíg volt 13-15 ezresért XFX Core Edition 450/550W és 12 ezresért Cooler Master GX450W. Talán a CX430 v2 a kivétel az 500/600W szerintem túlárazott. (most éppen áremelkedés van mindnek rossz az ára). A CWT DSA és DSAII-ről (DSAII a CX-ek belseje) nem láttam olyan tesztet ahol "elkaszálták" volna ezt az olcsó CWT belet. Én a CX 500/600w helyett a Corsair GS600W-ot venném, ha már Corsair kellene minél olcsóbban. A GS-ek baja meg, hogy túl közel van az áruk a TX-hez. A Chieftec CTG hátránya a puritán külső és a kisebb modellek rövidebb kábelei.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák