Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz tomsolo #129667 üzenetére

    590-et levittem 570 szintre, cw ugyanúgy volt, csak kisebb mértékben, miközben 570-nél nem volt legnagyobb tuningnál sem, 1660-aknál is sok cw-set látok, azok pedig egyáltalán nem zabálnak
    igp sztem pont azért nem fog cw-zni, mert nincs külön kanóc a tápból vga felé, ugyanakkor a notebookomból hallok némi cw-t, ez pedig kb termeli az áramot kategória, de ezt tényleg csak közvetlen közelről hallom, xbox-ból pl semmit
    több összetevős történet az biztos, valszeg vga-n levő alkatrészek is befolyásolják, kellene 30-40 táp és 10-20 vga, máris okosabb lennék ( :

    syberia
    ami nálam volt 590-nel nem kell denevevérnek lenni hozzá ( : ugyanakkor 570-nél közvetlen közelről sem volt semmi cw - az emberi fül számára hallható legyen 1m távolságból az biztos nem üzemszerű működés -

    arra próbáltam utalni, 550-es táp bivaly vga-hoz is elég legtöbb esetben, ha nem nagyon bika cpu van durva oc-val, reális amiket a srác mérője mutatott, szerencsére a vga-k étvágya egyre csökken nagyobb teljesítmény szint mellett, jobban mint ahogy cpu-nál zajlik
    az a gb táp elvileg fsp, barátom talált róla egy orosz "belezést" ( : én nem néztem, régen arra épült náluk a 460 superb, az elég hullósra sikeredett, erről nagyon rosszat még nem olvastam, elvileg pár éve már piacon van

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák