Új hozzászólás Aktív témák

  • Totherik91

    csendes újonc

    Üdv!
    Számítógépemhez keresek PSU-t, a jövőbeli hardverfrissítéseket is figyelembe véve.
    Jelenlegi konfig:
    alaplap: Asrock B450M Pro4
    proci: Ryzen 5 1400, Arctic Freezer 33 hűtővel
    RAM: 2x4GB HyperX Predator 3200Mhz
    Videokártya: Asus Strix RX560 4GB
    Tárhelyek: egy Toshiba 7200rpm, 1TB 3,5" és egy WD Green 240Gb M.2 SATA SSD
    A házban még van 3db Arctic F12 PWM venti, és ne kövezzetek meg de nincs bent se LED-sor, se RGB-s alkatrész :D.
    A táppal együtt új házat is venni fogok, azt már kinéztem, Cooler Master Masterbox Q300L (tudom, nem a legjobb ház, de nagyon tetszik, és úgyis rendszeresen takarítom a gépet, nem lesz gond :D )

    Na most, az összes online kalkulátor szerint nekem simán elég a jelenlegi 400W-os tápom és valóban zökkenőmentesen megy minden, de már lassan 6 éves és hangos is, ideje lecserélni. 600W körülire gondoltam (550-650W), hogy legyen mozgásterem új alkatrészeknél és a PSU se fusson mindig nagy terheltség mellett ha játszok. Követelmény csak a félmoduláris kábelezés, de előny ha teljesen moduláris, illetve előny még a félpasszív hűtés, vagy ha nem is félpasszív de halk hűtés. Ja meg hogy a kábelezés ne legyen többszínű, de a legtöbb úgyis full fekete. Árban pedig max 25 ezret szánok rá, tudom hogy nem lesz csúcskategóriás, de azért ahogy néztem korrekt kis jószágok vannak már ennyiért.

    Egyik kiszemeltem az FSP Hyper M 600W.
    Valakinek van róla véleménye, vagy jobb ötlete? Segítségeteket előre is köszönöm! :)

Új hozzászólás Aktív témák