Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz olymind1 #1451 üzenetére

    Nagyon sok ígéretes dologról beszélnek, remélhetőleg tényleg a történet, a felfedezés, az idegen környezet és új fajok megismerése, illetve a hozzájuk való alkalmazkodás megoldása lesz az Andromeda fő játékeleme, nem pedig az akció. Nagyon kíváncsi vagyok erre a "Galaktikus méretű rejtélyre", amit fel kell majd derítenünk, jól hangzik, remélhetőleg az Andromeda harmadik folytatásának végén, amikor fény derül mindenre és elrendezzük a dolgokat, jó lesz a lezárása is - mert azt nyilván nem várja senki, hogy egy ekkora rejtélyt egyetlen rész alatt oldunk meg, ugye? :U

    Sokkal, de sokkal több szerepjáték-elemet kell majd beletenni, ha valóban olyannak akarják megoldani, ahogy mondják. Ugye, itt mi leszünk az idegenek, vagyis egy teljesen ismeretlen terepen kell boldogulnunk, amiről kezdetben a leghalványabb fogalmunk sincs (Mondjuk, az azért furcsa, hogy a videón látott pályán egyből lélegezhető levegő található, bár a Mass Effect trilógiában is elég sok bolygón járkáltunk sisak nélkül, úgyhogy ezzel valószínűleg nem lesz gond).

    Ami jobban érdekel, az az idegen technológiák használata, illetve a helyi fajokkal való kommunikáció. Láthatóan nem okoz gondot a konzolok működtetése. Nyilván itt is lesz egy E.D.I.-hez hasonló M.I., "aki" analizálja a beszkennelt objektumokat és segít őket megismerni. Jó lenne végre egy teljesen idegen kultúrát felfedezni, amiből nem csak romok maradtak fenn. Remélem, eljutunk egy olyan bolygóra is, ahol a Citadellához hasonlóan az összes itteni civilizáció képviselői jelen vannak, így lehetőségünk lesz szövetségeseket - illetve ellenségeket - szereznünk.

    A látottak alapján - ha valóban be is fogják tartani, amit eddig mondtak -, szerintem nagyon jó játék lesz az Andromeda. Számomra a grafika tökéletes lesz úgy, ahogy most van, viszont én örülnék neki, ha elég lenne hozzá egy 4 GB-os VGA is, ha nem is maxon, de High beállítás mellett azért normálisan, 60 FPS-el fusson rajta FullHD-ben, most jó darabig nem lesz pénzem egy GTX 1070-re.

    És továbbra sem győzöm hangoztatni, hogy remélhetőleg ezúttal nem vágnak ki belőle fontos részeket, mint ahogy azt tették a From Ashes DLC-vel a ME3-nál. Ha már mindenáron profitot akarnak termelni a bővítményekkel, akkor azok valódi bővítmények legyenek, ne pedig olyasmi, ami nélkül az egész játék csonka marad. Különösen, mivel valószínűleg nem lesz GOTY kiadás belőle - vagy csak DLC-k nélkül, mint az előző trilógia, ami sz@rt sem ér úgy.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz [Prolixus] #1474 üzenetére

    Én csak olyan infót találtam erről, miszerint az Amazonon felbukkant a "The Art of Mass Effect: Andromeda" című keményfedeles könyv előrendelése, amiről ők azt írják, hogy 2017. Március 21.-től tudják kiszállítani a vásárlóknak.

    Az oldalon fel van tüntetve, miszerint a Dark Horse "a játék megjelenésével egy időben" fogja piacra dobni a "The Art of Mass Effect: Andromeda"-t, vagyis ha hihető az állítás, miszerint Március 21-én már kapni lehet a könyvet, akkor a játéknak is meg kell jelennie akkor. De persze azt, hogy ez tényleg így lesz-e, még senki nem tudhatja biztosan.

    De mivel eddig sem az EA, sem pedig a BioWare nem nyilatkozott az ügyben, így a hivatalos bejelentésre még várni kell.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz [Prolixus] #1474 üzenetére

    "BioWare has said we'll hear more on Mass Effect Andromeda soon - when the franchise celebrates its annual N7 Day held each year on 7th November. After then, information will likely come thick and fast as March 2017 approaches.

    Mass Effect Andromeda is currently set for release in March 2017, on PC, PlayStation 4 and Xbox One."

    Forrás.

    Igen, eddig a hivatalosan bejelentett megjelenés 2017. Márciusa.

    Legközelebb November 7-én (Az N7 Napon) fogunk hallani a Mass Effect: Andromédáról, utána viszont már egészen jövő év márciusáig egyre sűrűbben érkeznek az újabb beszámolók és információk.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Rossi #1477 üzenetére

    Ha azon a fél éven múlik, hogy normálisan megcsinálják, akkor simán belefér. Azt sem bánom, ha csak jövő karácsonyra lesz meg, viszont ha megint elcseszik a végét vagy valami nagy gáz lesz vele, ami csak a végigjátszáskor fog kiderülni, nagyon morcik leszünk. :)

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Rossi #1487 üzenetére

    Az eddigi részek alapján egy negyed éves késéssel lehet számolni, feltéve persze, hacsak valóban nem valami grandiózus dolog van készülőben, mert akkor elképzelhető több csúszás is. Habár már elég sok információ szivárgott ki és szinte mindegyik márciusról szól, így van esély rá, hogy tényleg megjelenik időben.

    Az IGN információi szerint egy új Andromeda videót fogunk látni az N7 napon, de arról egyelőre nem tudnak, hogy ingame bemutató lesz - aminek itt lenne már az ideje, ha valóban közeleg a megjelenés -, vagy sima cinematic videó, mint az előző. Valószínűleg ott fogják hivatalosan is bejelenteni majd a megjelenési dátumot.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz [Prolixus] #1561 üzenetére

    "A végével kapcsolatban dönts ahogy akarsz, az egész andromédázást azért csinálják, hogy ne kelljen foglalkozniuk a korábban meghozott döntéseiddel. Szóval ezek után győzködés nélkül is összerakod magadban, hogy úgy fogják kerülni a ME3 befejezését, mint a leprát."

    Ez a lényeg, kérem szépen. Erről szól az egész. Inkább kezdenek mindent teljesen a legelejéről, csak hogy az eredeti trilógia végének ne legyen kihatása az Andromédára. Mégpedig azért, mert azt úgy cseszték szét, ahogyan csak lehetett, így nem is tudtak volna normális folytatást készíteni hozzá. Végsősoron én nem bánom, hogy a régi szereplők közül egy sem fog visszatérni - már csak azért sem, mert a ME3 végére sokan elhalálozhattak, ha minden rosszul sült el, plusz a játékos is választhatott párszor, ki éljen és ki haljon meg -, viszont azt remélem, hogy az Andromeda végén nem fogják újra eljátszani ezt a "szarjunk bele az egészbe, mindegy, ki hogyan jutott el idáig, legyen gyorsan vége és kezdjük a következő trilógiát"-hozzáállást.

    Mindettől függetlenül nagyon várom a játékot, ez lesz az egyetlen eddig, amit mindenképp megveszek jövőre, remélem, nem kell majd benne csalódnom.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz [Prolixus] #1607 üzenetére

    Egyelőre az biztos, hogy kapunk új videót, mégpedig "N7 Day Trailer" néven, aminek a lejátszását már most integrálták a weboldalra, csak még ugye videó híján hibát jelez, ha rányomunk a play gombra.

    Már csak az a kérdés, hogy végre ingame bemutató lesz-e, vagy újabb cinematic trailer, ami tovább feszíti a már amúgy is pattanásig feszült idegeinket. :)

    (#1608) Biosphere: Persze, ahogy a Blizzard is tette a Diablo III-al. Beígérték, hogy a rajongók el fognak ájulni, és végül igazuk is lett, csak éppen ellenkező értelemben. Elájultunk a nagy semmitől, amit kaptunk, ráadásul még az sem lesz ingyen... Az Electronic Arts teremtette ezt a DLC-re épülő üzleti modellt, majd pont ők adnak ingyenes bővítményt a 2017-es év legjobban várt játéka mellé... álmodik a nyomor. :)

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz olymind1 #1618 üzenetére

    A multi totál hidegen hagy, tőlem 1000 ingyenes DLC is jöhet, nem játszottam vele egy órát sem. Viszont azt már nem szeretem, ha fontos dolgokról maradok le a sztoriban, csak mert extra bevételként később adják azt fizetős DLC formájában.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz #58450688 #1688 üzenetére

    Pont ezt akartam én is írni. Ebből az összevissza pörgő, villódzzó videóból szinte semmit sem láttam. Nem tudom, miért nem lehet egy normális trailert összevágni... A második legalább nézhető volt, a karaktermodellek és a mozgás is rendben lesz, az látszott, és a grafikával sem lesz baj. Már csak a tartalom kérdéses, de abban eddig sem kellett csalódni - leszámítva ME3 vége -, úgyhogy reménykedni lehet.

    (#1649) vg: Tényleg nem láttam, mert a Dragon Age: Inquisition-t csak alapkiadásban tudtam megvenni, GOTY verzió nem volt dobozosan, így kimaradtak a DLC-k. De ha valóban ennyire más a vége, akkor ez egy újabb példa arra, miért nem jó ez a hozzáállás, ezért nem kell DLC-ket venni.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz #58450688 #1695 üzenetére

    Az biztos, de én nem ilyesmire vagyok kíváncsi, hanem eredeti, folyamatos játékmenet felvételre, ami nincs összevagdosva. És nem azért, mert a videók alapján fogok dönteni, már abban a pillanatban leadtam az előrendelést, ahogy élt a lehetőség, viszont azért jó lenne valódi akciót látni, nem csak villanásokat.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz [Prolixus] #1732 üzenetére

    "Nincsenek kasztok, teljesen rád van bízva merre akarsz fejlődni. Nincsenek paragon/renegát döntések, meg paragon/renegát qte-k, nincsenek jó vagy rossz döntések, a játék több opciót akar kínálni mint eddig bármikor, sokkal több interakciót, sokkal nagyobb szabadságot a párbeszédekben, a személyre szabhatóságban, és nem akar úgy terelgetni meg a kezedet fogni mint a korábbi részek. Legalábbis ez az ígéret...meg a reklám."

    Igen, ez mind túl szépnek és jónak hangzik. De akkor vajon a csapattársak küldetéseinek miért nem lesz semmire kihatása? Ne legyen igazam, de a BioWare - okulva a ME3 végének fiaskójából - már előre úgy építhette fel az Andromeda sztoriját, hogy gyakorlatilag teljesen mindegy, mit, hogyan, mikor, kivel és miképp teljesítünk, a vége mindig ugyanaz lesz majd. Márpedig ez az újrajátszhatósági értéket nem kicsit fogja csökkenteni. Ha semminek nem lesz semmire kihatása, úgy semmi értelme másik hőssel, esetleg ellenkező nemű karakterrel újra végigvinni. A Mass Effect 2 pont emiatt tetszett anno. nagyon, hogy egyáltalán nem volt mindegy a végén, hogy melyik csapattársaddal milyen viszonyt ápoltál, vagy kit vittél magaddal bizonyos helyekre. Ha nem foglalkoztál a személyes küldetésükkel, nem élték túl a játékot.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz leviske #1750 üzenetére

    "Ez egy második trilógiának a kezdete. Szerintem a ME1-hez és a DAI-höz hasonlóan nem fog extrém hangsúlyos endinget kapni."

    Nem is ennek a résznek a vége miatt aggódok, hanem a trilógia - mert valószínűleg ez is annak készül - lezárásától tartok egy picit. A DLC-vel kapcsolatban pedig igaz, inkább adjanak ki olyan kis melléksztorikat, amik kapcsolódnak ugyan a történetbe, de nem befolyásolják a végét. Ne legyen az, mint a Mass Effect 2 és 3 esetén, hogy aki DLC-k nélkül játssza végig, sokmindenből marad ki, rengeteg utalást nem ért meg, és a befejezés sem úgy alakul - gyakorlatilag DLC-k hiányában csak multizással lehetett összeszedni elég "War Readiness"-t, ami pedig pont a legvégén számított.

    Bár, ahogy az Originen előrendelhető "Deluxe", meg "Super Deluxe" kiadásokat nézem, ezek a "Deep Space Explorer Armour", meg "Nomad skin" és a "Multiplayer Booster Pack" a legkevesebb mértékben sem fog hiányozni, ami igencsak megnyugtató, hiszen még az alapkiadásra is nehéz lesz összeszedni azt a majdnem húszezer forintot. Bár, ahogy olvasom a CD Galaxis oldalán, hozzánk nem fog eljutni még a Collectors Edition sem, úgyhogy aki izgalomba jött az eddig bemutatott képeken látható távirányítós Nomad kiskocsitól, annak máshonnan kell majd beszereznie azt.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz KubanitoS #1759 üzenetére

    Ennek is megvan a jó oldala is, sőt, szerintem így is a legjobb. Legalább nem drágítja feleslegesen a játék árát egy ilyen extra. Az utóbbi időben pont emiatt lettek drágák a gyűjtői kiadások, mert mindegyikhez szériafelszerelésként tartozott egy szobor, el is kértek értük alaphangon 40 ropit, ami olyan ár, amit nálunk kevesen engedhetnek meg maguknak egy játék esetében.

    Nekem is bőven jó és elég lesz az alapkiadás is, azt sem bánom, ha lemez sem lesz benne, csak maga az Origin kód. Úgysem használtam eddig őket, mindent netről szedtem le. Viszont azt remélem, hogy ha megvesszük a játékot, akkor valóban teljes sztorit kapunk, mert a ME2 és ME3 DLC-k nélkül nagyon csupaszak a játékok, ha az Andromeda esetén is ez lesz, nagyon kicsesznek a jónéppel. Márpedig sanszos, hiszen az EA-ról beszélünk, ahol a pénz áll mindenek felett...

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz oriic #1780 üzenetére

    -Ryder twins can be different ethnicities

    Más etnikumúak is lehetnek a testvérek? Akkor két Mama Ryder van, vagy mifene? Zabigyerekek leszünk? :DDD

    -Save file transfer to the game after Andromeda "to be determined"

    Magyarul még nem döntötték el, hogy átvihetjük-e mentéseinket a következő epizódba. Ezek szerint az Andromeda sztorija le lesz zárva a végére? :F Vagy legközelebb a Pegazus galaxisba megyünk? :DDD

    -Mass Effect: Andromeda is not considered the start of a new trilogy

    Na, ez új. Pedig biztos voltam benne, hogy minimum három rész fog érkezni az újabb szereplőkkel és helyszínnel, de ezek szerint most egy grandiózus epizód készül. :) Vagy esetleg kiegészítőket terveznek, amikkel nincs annyi munka? Remélem, nem azt akarják, hogy éveken át csak a sok rohadt DLC jön majd ki, amivel szépen a végére egy trilógiányi sztorivá bővítik? Mert akkor kenjék a hajukra az egész Andromédát úgy, ahogy van. :((

    -No original ME trilogy crewmembers in the game

    Oké, ez világos, 600 év után úgysem sok maradna Shepardból a legendáján kívül. Liara viszont még élhetne, tucatnyi "little blue children" társaságában, akik szintén lőtávolba kerülhetnének... :U bocsi, ez picit perverz gondolat volt. ;] :P

    -Character DLC "to be determined"

    NEM KELL! :((( Minden legyen benne alapból, és csak olyat adjanak DLC-ként, ami engem nem érdekel. Multis skinek, multis pályák, fegyverek, páncélok, minden ilyesmi jöhet tonnaszámra, mások tutira meg fogják venni. De ha olyan szereplőt vágnak ki a játékból DLC-nek, aki fontos lesz a sztori szempontjából, akkor leshetik, hogy megvegyem. Mert én egy árva fillért sem adok ki DLC-re, csonka játék meg nem kell!

    -There are no Reapers in the game

    Persze, minek is? Hiszen az Androméda galaxisban sokkal feljettebb idegen fajok találhatók, de nekik fontosabb volt a Tejút jóval primitívebb civilizációinak kiirtása, minthogy ide jöjjenek. Nem mintha hiányoznának, csak érdekes.

    -You don't have to fuel up the Tempest

    Ok, ezzel együtt tudok élni.

    -No communication with the Milky Way galaxy "in this game"

    Érdekes is lenne. Kérdezünk valamit és 600 év múlva jönne meg a válasz. Addigra azt is elfelejtenék, mi volt a kérdés...

    -There is no "precursor" race

    Nem is baj, elég lesz a jelenlegieket megismerni.

    Bonus
    -Animating them sex scenes a bit uncomfortable but yea, fun to watch

    Persze, ez mindenképpen az egyik legfontosabb lesz a játékban, örülök, hogy beletették. :DDD ;] :C

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz J.Hetfield #1802 üzenetére

    Csak nekem tűnt fel a "Full Game" felirat a borítón? Ez valami utalás akar lenni, vagy már a teljes játékot is valamiféle extraként kell feltüntetni? :U

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz oriic #1813 üzenetére

    Aha. Ok, köszi, legalább már ezt is tudom. Már kezdtem aggódni, hogy lassan extra lesz, ami alapból járna. Egyre inkább afelé haladunk sajnos...

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Rossi #1820 üzenetére

    Szerintem is lesz minimum 17K, de a 18K sem kizárt. A legrosszabb az egészben, hogy annak idején a Mass Effect első részéből még normál kiadást vettem 7.990 HUF-ért, a Mass Effect 2-ből viszont már Collector's Editiont, ami 9.990 HUF volt szállítással együtt, vagyis annyi, mint a normál változat. :K A Mass Effect 3-ből szintén összegyűjtöttem a gyűjtői kiadásra valót, mert akkor már nagy kedvencem volt a sorozat, viszont erősen szívtam a fogam a jelentős árkülönbség miatt - 11K volt a normál, 16K pedig a CE.

    Ezúttal viszont szinte teljesen biztos, hogy - bármennyire is szeretném -, de nem fogok tudni összekaparni 40K-t, hogy az Andromédából is megvehessem a Collector's Editiont. Mert ennyi tuti lesz az ára a mellékelt terepjáró makett miatt. De ha még az nem is lenne, csak a fémdoboz és valami előrendelői DLC, mint a Mass Effect 3-nál, akkor is alaphangon 20K felett lenne az ára, ami újabb 5K növekedést jelentene a harmadik részhez képest.

    Foglaljuk össze:

    2008. Mass Effect 1: 7.990 HUF

    2010. Mass Effect 2: 9.990 HUF (A CE is annyi volt az előrendelőknek)

    2012. Mass Effect 3: 10.990 HUF (A CE ára 15.990 HUF volt)

    2017: Mass Effect Andromeda: 17-18K (A CE ára 40K körül lesz) *

    Ráadásul valószínűleg csak egy üres, kézikönyv nélküli (kizárólag csak egy papírlap lesz benne a kóddal), egyetlen DVD-t tartalmazó tokban fogjuk kapni az alapváltozatot, a játék 90%-át majd úgyis a netről kell letöltenünk. Mindezt 17-18K-ért. Annak idején ennyiért komoly extrákkal bíró Collector's Edition-öket vettünk, mára nem adnak semmit hozzá. Aki akar pár plusz dolgot, annak nincs más lehetősége, mint a fullextrás CE, 40K-ért. Nagyon nem jó az irány.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz olymind1 #1836 üzenetére

    Persze, én is örülnék neki, ha 12K-ból megúsznánk. De ha megnézed a mostanában kijött címeket, aminek az EA a kiadója, szinte mindegyiknek az ára 15K felett van.

    Battlefield 1 = 16K

    Titanfall 2 = 16K

    Mirror's Edge Catalyst = 15K

    Ebből lehet következtetni, hogy a Mass Effect Andromeda is minimum 16K lesz, plusz szállítási költség és máris 17K-ról beszélhetünk. Az már majdnem 20K. És még addig változhat is az ár, mert még be sincs sorolva.

    Ne érts félre, nem akarok vészmadárkodni, de pillanatnyilag nagyon úgy néz ki a helyzet, hogy nem fogjuk megúszni 12-13K-ból, kelleni fog az a 20-as, mire kézhez kapjuk, nem sokat ad majd vissza belőle a futár. De ne legyen igazam.

    Bocsi az OFF-ért.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Tibicsucsu #1842 üzenetére

    Persze, tudom az okát, pont ezért írtam, hogy drágábbak lettek a játékok. Hogy most ez a forint mélyrepülése, vagy az emelkedő olajárak miatt van, esetleg a ***censored*** párt tehet róla, amiért ekkora adót vetett ki az árucikkekre, egyre megy. Lényeg, hogy nem ússzuk meg 16-17K alatt, mert sajnos ennyi lesz nálunk a 60 USD-ből, mire itt megjelenik.

    A CE engem is hidegen hagy, ha modellautó van benne 40 ropiért. Viszont ha lenne fémdobozzal, artbookkal, zenei CD-vel és egyébbel megpakolva olyan 20K körül, miközben az alap kerül 17-be, akkor lehet, hogy nem sajnálnám azt a + 3.000 forintot.

    Szerintem még örüljünk is inkább, hogy nem az Originen lévő 60 eurós árért adják majd a dobozosat, mert akkor tényleg szarban lennénk (1 EUR= 300 HUF), 18K alatt nem úsznánk meg, plusz postaköltség.

    (#1839) [Prolixus]: Rendben, igazad van. Konzekvens leszek. 15.990 HUF + 990 HUF posta = 16.980 HUF. Nem fog húszezerbe kerülni. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz [Prolixus] #1923 üzenetére

    Ja, mindig ezzel jönnek, hogy a következő játék mennyivel "nagyobb", "szebb", "hosszabb", "jobb" és "összetettebb" lesz, mint az előző. Aztán meg kiderül, hogy hiába a nagy terep, ha nem tudják azt rendesen megtölteni tartalommal. Az Inquisition esetén is az volt a legnagyobb baj. Hinterlands és a többi nagyobb térkép valóban óriási volt és szépen ki is volt dolgozva. De ha figyelembe vesszük, hogy a kapott küldetéseknek a 90%-a voltaképp arról szólt, hogy járkáltunk a térkép egyik sarkából a másikba, hogy minél tovább tartson megoldani egy feladatot, akkor az már nem volt annyira izgalmas. Ettől tartok itt is elsősorban.

    Az mondjuk már az eddig látott képek és pár bemutató trailer alapján kiderült, hogy a grafikával valószínűleg nem lesz baj (Én már előre látom, hogy az én 4 GB-os GTX 980-am valószínűleg nem lesz elég maximális részletességhez, legalább 6 gigás kártya kell majd oda még FullHD-ben is). A másik, amiből valószínűleg nem fogunk hiányt szenvedni, azok a grandiózus jelenetek lesznek, minél látványosabb akcióval és látványelemmel. De ezekre csak azért merek fogadni, mert a mai játékosgenerációnak ez kell. Robbanások, akció, brutális grafika, 4K felbontás és minden, mi szemnek és szájnak ingere.

    Viszont amire kíváncsi leszek, az a belső tartalom. Vagyis hogy mennyire sikerül a sztorit felépíteni rendesen, különösen annak fényében, hogy ugye az Andromeda nem trilógia lesz, azaz a játék vége egyben a történet lezására is lesz majd. A harmadik pontban említett Asari mentőkabin megtalálása, onnan nyomozás indítása, majd később annak küldetésként való megoldása, hogy mi történt a túlélőkkel, na, ez túl szépnek hangzik, remélhetőleg valami efféle lefolyása lesz a küldetések nagy részének.

    Ja, és azért - szép grafika ide vagy oda -, remélem, hogy tényleg lesznek más Asarik is, mert valahogy ennek a tininindzsa-maszkú "hölgyeménynek" az arcberendezése kicsit sem sikerült nőiesre. A ME3-ban szinte mindegyik vonzó volt, itt meg valahogy eléggé - hogy mondjam - fiús a külleme. Szerintem főleg amiatt, hogy olyan széles állkapcsot csináltak neki, mint egy bulldognak... Most lehet, hogy velem van a baj, de cseppet sem nőies...

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Zoli133 #1920 üzenetére

    +1

    És reméljük, hogy ezúttal mindenféle vagdosás nélkül mutatnak, legalább egy 5 percnyit belőle, de inkább többet. És nem interjúra vagyunk kíváncsiak, hanem ingame felvételre, játékbeli hangokkal.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz [Prolixus] #1926 üzenetére

    Szerintem egyáltalán nem lesz gond vele, nekem tetszik. De mondjuk én nem is az Inquisition-höz hasonlítottam a grafikát, hanem csak azt néztem, mennyire lesz előrelépés a Mass Effect 3-hoz képest.

    Egyébként pedig, én úgy vagyok vele, hogy ha már legalább úgy fog kinézni - minőségileg -, mint az Inquisition, akkor bőven megfelelő lesz számomra. Persze nyilván azért csiszolnak rajta valamit, hiszen - mint mondtam - a játékosok sokat adnak a látványra. Ha nagyot akarnak durrantani, oda kell figyelniük a körítésre.

    Ezért remélem, hogy nem csak a külcsín, hanem a belbecs is megfelelő lesz majd. :)

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz olymind1 #1928 üzenetére

    Ok, köszi. Mondjuk a Dragon Age: Inquisitiont is bírja csutkára lőve, és már ott sincs panasz a látványra, szóval nekem tökéletesen elég lesz így is. :)

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz oriic #1936 üzenetére

    Komolyan, mintha csak a Dragon Age: Inquisitiont látnám, csak épp fantasy helyett sci-fi köntösbe bújtatva. A szereplők mások, de a többi mind ismerős. Annyi változott, hogy lovak helyett terepjáróval közlekedünk, a sárkányokat pedig hatalmas idegen lényekre cserélték - amelyeket valószínűleg majd itt is csak összehangolt csapatmunkával lehet kifektetni. De az összes többit - leszámítva az űrutazást -, mintha csak onnan vették volna át. A nyersanyaggyűjtés, majd ebből felszerelés készítése, mondom, egy-az-egyben Inquisition.

    Szerintem tutira vehető, hogy az anyahajónk fedélzetén lesz majd egy taktikai szoba is, ahol a "War Room"-hoz hasonlóan ott lesz a galaxis térképe, melyen majd utasíthatjuk a többieket különféle missziókra. Vagyis ezúttal is mi leszünk az inkvizítorok, csak épp "Pathfinder" név alatt.

    Ettől függetlenül első napos vétel lesz, már alig várom, hogy nekivághassak. Minimum egy hét szabadságot ki kell venni márciusban, nincs mese. :DDD

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz #85552128 #1945 üzenetére

    Én ugyan nem kötöttem bele semmibe, pusztán megjegyeztem, hogy a játékmenet elég sok hányadát egy-az-egyben átvették az Inquisition-ből. Azért szúrt ennyire szemet, mert épp mostanában játszok elég sokat az Inquisition-nel, de egyébként is lehet látni a hasonlóságokat. Ezért jegyeztem meg. De olyat egyáltalán nem mondtam, hogy most akkor ettől rossz lesz a játék, sőt - ahogy írtam is - első napos vétel lesz nálam is.

    Nem negatív kritikának szántam, és nem is értem, miért kellett rajta ennyire kiakadni, hiszen aki játszott a Dragon Age: Inquisition-nel, azok mind látják a hasonlóságot. Persze nyilvánvalóan több dologban fog hasonlítani a Mass Effect trilógiához (Be is b@szna, ha nem), mint a Dragon Age-hez, de azt nem tagadhatja le a BioWare sem, hogy rengeteg dolgot onnan vett át.

    De a lényeg úgyis a végeredmény és annak összhatása lesz. Engem speciel egyáltalán nem zavar, hogy ennyire hasonló a játékmenet, és a videó alapján én is még jobban várom, mint eddig.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz #85552128 #1957 üzenetére

    Ki a fene állította, hogy előtte még ilyesmi nem volt benne? :F Pont velem vitatkozol? Az összes Mass Effect epizód Gamepodos tesztjét én írtam, tudom, mik vannak benne. Mondtam én egy szót is arról, hogy ez most akkor így mennyire szar lesz, csak mert lesz benne pár hasonlóság? Nem. Olyan érzésem van, mintha szerinted én most fikáznám a játékot, pedig egyáltalán nem mondtam rá semmi rosszat. Tudod mit, hagyjuk inkább a fenébe, mert úgy látom, most nagyon kötekedős hangulatodban vagy. Ha szerinted nem hasonlít az Inquisition-re, akkor nem hasonlít. Vita lezárva.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz #85552128 #1959 üzenetére

    A játékmenetre értettem, te. Arra céloztam, hogy a terep felfedezése, a nyersanyagok gyűjtése, valamint ez az egész teljesen úgy fog működni a látottak alapján, mint az Inquisition-ben. Csak itt - nyilvánvalóan - nem lovakon járjuk be a terepet, hanem ezzel a hatkerekűvel. És hogy itt is lesznek olyan nagyobb ellenfelek, amelyeket a sárkányok mintájára csapatmunkával kell legyőzni...

    Az pedig, hogy akciódúsabb lesz az Andromeda, szintén magától értetődik, mert a Dragon Age: Inquisition "rendes" RPG - bár nem ér fel az Origins-hez -, a ME pedig akció-RPG. Nem ugyanaz.

    De most már tényleg hagyjuk.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz [Prolixus] #1961 üzenetére

    Nekem tetszik, el lehet vele lenni, bár az Origins-nek a közelébe sem ér, viszont a DA2-től mérföldekkel jobb. Nagyon nagy terepek és rengeteg küldetés van benne, plusz számlálhatatlan sok gyűjthető kacat, nem beszélve a felszerelések alapanyagairól. Sokkal kevesebb kész tárgyat lehet találni, helyette "tervrajzok" vannak, amik alapján elő tudod állítani a felszerelést, a fejlesztéseket, rúnákat, stb. Plusz mellette menedzselned kell az Inkvizíciót is, a főhadiszállástól kezdve az ügynökök feladatainak kiadásán át a foglyok elítéléséig...

    Maga a történet is jó, elsőre legalábbis üt rendesen, viszont a vége teljesen más annak függvényében, hogy megvannak-e a DLC-k, vagy sem. Remélhetőleg az Andromeda nem jut erre a sorsra, mert akkor megint meg kell várni a GOTY-t, mint az Inquisition esetén - bár abból ilyen tutira nem lesz.

    (#1962) v_tomy: A Dagon Age: Inquisition-ből volt próbaverzió, amit pár óráig megkötések nélkül lehetett használni. Miért nem próbáltad ki vásárlás előtt? Amúgy pedig lassan nagyon sok lesz az OFF, ez nem megfelelő hely erre. :)

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz [Prolixus] #1966 üzenetére

    "Kérdés: DA:I-ben amikor kóricálni kellett a világban, felfedezni, hogy egy jól bejáratott marketinges kulcsszót használjak, a csapattársak ott nyomultak mellettünk? Vagy egyedül mentünk?"

    A társak végig velünk vannak, kivéve akkor, ha hátasállaton ülsz. Akkor eltűnnek, majd ahogy leugrasz a nyeregből, újra ott teremnek. Mondjuk én általában gyalog megyek mindenhová, még ha ezzel jó sok idő el is megy a mászkálással, ugyanis lóháton nem tudod felszedni a nyersanyagokat és a lootot, nem tudod elfoglalni /birtokba venni/ a területen lévő "objektumokat", jobb szót nem találtam rá. Magyarul sok mindent nem látsz meg, nem tudsz felvenni, stb.

    Mondjuk az Andromeda esetén megoldható, hogy amikor nem tudunk kiszállni a terepjáróból - mondjuk olyan környezetben, amitől nem tud megóvni a védőruhánk -, akkor is felszedhessünk ásványokat és hasonlót (mondjuk egy manipulátorkarral), de ahol lehet szabadon mászkálni majd a bolygók felszínén, ott valószínűleg kevesebbet fogunk kocsikázni, inkább minél több alapanyagot szerzünk majd a felszerelések számára.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz leviske #2009 üzenetére

    "Magam részéről nekem instant buy csak akkor lehet a Witcher 3 után egy BioWare játék, ha kijelentik, hogy DLC nem érkezik hozzá."

    Sajnos addig, míg az EA a kiadójuk, erre az esély kb. 0.... bár, az Inquisition-ből is készült GOTY, talán az Andromédából is lesz... és most belelógott a kezem valamibe... :)

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz vg #2011 üzenetére

    Én azért jobban örülnék, ha egy minden szempontból teljes játékot kapnánk kézhez márciusban. 17K bőven sok egy játékért, nemhogy utána még a sztori második feléért ki kelljen adni még egyszer annyit (Reméljük, hogy 12K körül lesz majd, de EA-t ismerve erre nem mernék fogadni).

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz leviske #2018 üzenetére

    +1

    És szintén egyetlen kemény játék erejéig adtak ki GOTY változatot, mivel valószínűleg sem az Andromédából, sem a következő Dragon Age-ből sem lesz minden DLC-t tartalmazó pakk.

    A Mass Effect Trilogy-t is DLC-k nélkül adták ki, ami gyakorlatilag egy rakás nulla volt így. Sajnos nagyon sok bevételt termelnek az EA-nak a DLC-k, mert mindig akad sok olyan játékos, akinek nem számít esetenként 12-15K plusz kiadás a játék ára mellé.

    És pont ezért tartunk manapság itt, kétszeres áron adhatnak el bármit, de nem kell felemelni a játékok árát 25K-ra, elég, ha többet vágnak ki belőle és máris nagyobb a haszon. Így megy ez. :)

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz [Prolixus] #2019 üzenetére

    Jaja, például Zaeed nem hiányzott volna a Mass Effect 2-ből, ha fizetősként adják, viszont a Shadow Broker DLC, illetve az Arrival már sokkal fontosabbak voltak. Aki nem vette meg ezeket, az nem érti meg a harmadik rész elejét, hogy miért került Shepard börtönbe, és szintén nem tudja, hogyan vált Liara Shadow Broker-ré.

    Én valami ilyesmitől félek, hogy DLC-k nélkül megint pont az ilyesféle extrákat nem kapjuk meg, melyek ismeretének hiányában a később érkező folytatás néhány pontján csak pislogunk, mint béka a levesben... :)

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz [Prolixus] #2034 üzenetére

    Hát mert EA. :U Ennyi. Olyan játékokból, ami tömve van DLC-vel, nem fognak kiadni GOTY-t, annak az időnek az Origins-szel vége szakadt. Az Inquisition egy kivétel volt, de ott a Trespasseren és a Descenten kívül nem is nagyon volt hozzá DLC. A Jaws of Hakkon gyakorlatilag semmi extra, csak az említett kettő ér valamit közülük.

    Viszont a Mass Effect 2 és 3 annyi DLC-t tartalmazott, hogy ha mindent egyben kiadnának - pedig úgy kellett volna megjelentetni a ME Trilogy-t -, akkor utána senki nem venné meg a drága DLC-ket, mert féláron egyben megvehetné dobozosan a komplett trilógiát. Az Inquisition esetén is emiatt nem lett PC-re GOTY, csak Originen, hogy ott euróban többe kerül, mintha kiadnák dobozosan dollár alappal.

    Vagyis, ha lenne GOTY a Mass Effectből, akkor lenne esély egy GOTY Andromédára is, de sajnos nincs és valószínűleg nem is lesz a sok DLC miatt. Ami pedig a Dragon Age Inquisitiont illeti, ott azért volt kivétel, mert a Dragon Age 2 által okozott csorbát akarták némiképp kiköszörülni vele. És mivel úgy látszik, ez sikerült, ezért a következő epizódnál újra előtérbe fog kerülni az EA pénzlehúzós DLC-üzletpolitikája, minthogy ismét a rajongók kedvében járjanak.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz [Prolixus] #2101 üzenetére

    +1

    Mármint nekem is be fog ugrani aznapra egy szabi - egy hét még év elején luxus -, és remélhetőleg egy pénteki napon fogjuk kézhez kapni a játékot kiszállítással (vagy esetleg csütörtökön), mert két napnál többet nekem aligha fognak hagyni kivenni.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz oriic #2103 üzenetére

    Az pont egy pénteki nap, vagyis nekem épp megfelelne. :) :K

    Az előjegyzők pedig az alábbi páncél letöltőkódját kapják a CD Galaxistól:

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz oriic #2136 üzenetére

    Ez gyakorlatilag egy nulla. Ebből mindössze az látszik, hogy a kezelőfelület és az irányítás is teljesen a konzolokra (gamepad-re) lesz optimalizálva. Nekem ránézésre elég kuszának és átláthatatlannak tűnik így elsőre. Remélhetőleg a PC verzióhoz írnak rendes egér és billentyűzet támogatást is, ha már a kinézete ennyire konzolos lett.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz oriic #2182 üzenetére

    De ez még egyáltalán nem jelenti azt, hogy nem is lesznek fizetős DLC-k hozzá. Pusztán annyi áll a háttérben - szerintem -, hogy az EA nem szeretné, ha a 60 euróba kerülő játék mellé 60 eurónyi DLC-t megvehesse bárki is mondjuk 50 euróért egyben... :U

    De nagyon remélem, hogy tévedek, és majd csak multis DLC-k lesznek. Akkor nyugodtan megvehetem az alapkiadást, mert multizni egy percet sem fogok, az tuti.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz S1M0N #2194 üzenetére

    Engem nem izgat, lesz alaphangon 40K a gyűjtői, ez az autó pedig még jobbnak is tűnik, mint a sztenderd szobrocskák, úgyhogy még drágább is lehet. Ok, csökkent az áfakulcs, de a kereskedők úgyis találni fognak kiskaput, hogy többet kérhessenek értük.

    Egyébként az lenne a fasza, ha megvenné valaki, majd elindításkor közölné a telefonon lévő app:

    To operate the vehicle, you must purchase the "Fuel DLC", only for 9.99Euro per month... ;] :P

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Elindult a végleges előrendelés!

    Normál

    Fémdobozzal

    Aki szeretné a megjelenés napján megkapni, az már most rendelje elő, nehogy úgy járjon, mint a Skyrimnél, ahol elfogyott minden példány és egy hetet kellett várni a második körre... :)

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz pohár #2229 üzenetére

    Hát igen... ahogy arra számítani lehetett, sajnos nekem lett igazam, és mégis lett 17K az ára. Amúgy pedig ja, adhatnák ingyen is mellé, eddig sem kellett érte külön fizetni, de ezek szerint innentől ez lesz a trend. De legalább nem kerül 20K-ba a fémtokos kiadás, ahogy arra számítottam két hónappal ezelőtt. Ez is egy kis vigasz, ha minden kötél szakad. :)

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz cyberkind #2246 üzenetére

    Kizárt, hogy 10 óra alatt végig lehetne menni rajta. Ha így állna a dolog, akkor max 2-3 órányit lehetne vele játszani próbaképpen. Úgyhogy ez egyelőre számomra jó hír, ha 10 órát engednek belőle próbaképpen, akkor ennek minimum a duplája lesz a kampány. És remélhetőleg ebben még a mellékküldetések és egyéb nincs is benne.

    Én remélek egy minimum 30 órás végigjátszást elsőre, úgy, hogy először tuti lesz pár helyszín, amit kihagyunk, bárhogy igyekszünk is mindent felfedezni... és most remélhetőleg nem lóg bilibe a kezem. :U :DDD

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz #85552128 #2249 üzenetére

    Az Inquisition esetén is úgy volt, már nem emlékszem, hogy hány órát engedtek próbálni, aki sietett, eljuthatott az első főbb településre is akár, vagyis területileg nem volt korlátozva, csak időre, Más kérdés, hogy szándékosan időt húzóra voltak megalkotva a pályák, annyit kellett a küldetésekben mászkálni, hogy valóban pár óra alatt épphogy eljutottál odáig, hogy nagyjából láttad a pálya felét.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz tiv83us #2295 üzenetére

    Megvehette már bőven digitálisan, vagyis megvan a fiókján. Más kérdés, hogy megjelenésig nem játszhat vele, emiatt picit nehezebb a várakozás. Ha nekem is itt állna már a polcon és úgy kellene várnom március 23-ig, sokkal nehezebben menne az idő. Még úgy is, hogy neki tuti van Access is, azaz 5 nappal előbb kipróbálhatja majd.

    Nekem sajnos csak 23-án hozza a futár. Persze csütörtökre és péntekre a szabi már el van intézve, vagyis onnantól kezdve hétfőig illegalitásba vonulok. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz TBT #2298 üzenetére

    Már azt sem tudom, mikor telepítettem játékot DVD-ről. A netem elég gyors, legalábbis ahhoz elég, hogy ne kelljen órákat várni a letöltésre. A DOOM-ot például úgy 45 perc alatt szedtem le, ha jól tudom, az úgy 60 giga környékén mozgott.

    Nekem kell a doboz és a steelbook is, ezért aztán nem érdekel, hogy pár ezressel többe fog kerülni. Digitálisan lehet, hogy olcsóbb lenne, de én szeretem kitenni a polcra is. :)

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz oriic #2446 üzenetére

    Mondjuk majd mozgásban fog kiderülni, mennyire lesz jó a grafika. De ennek is van némi előnye. Lehet, hogy direkt csinálták ilyen lepukkantra a környezetet, így később nem tudunk majd belekötni, hogy "De hát a képeken pedig olyan szépen nézett ki"... :P (Watch Dogs effektus. ;] )

    Mondjuk az eddigi videók alapján nekem nem lesz gondom a látvánnyal, különösen az Andromeda Initiative bemutatókon volt szép a látvány, remélhetőleg ehhez hasonló marad a játékban is.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Sounds like Mass Effect: Andromeda’s side content takes inspiration from The Witcher 3 rather than Dragon Age: Inquisition

    Már nem a legfrissebb infó - 2 napos -, de érdekes adalék, miszerint a Mass Effect: Andromeda mellékküldetéseit állítólag nem a Dragon Age: Inquisition, hanem a The Witcher 3: Wild Hunt inspirálta. Ahhoz fognak hasonlítani, melyeket Geralttal kellett megoldanunk menet közben.

    Ha ez tényleg igaz, akkor megszűnik végre, hogy sok unalmas gyűjtögető-küldetéssel tolják ki a játékidőt. Helyette a Witcher 3-ban lévő megoldást veszik át, miszerint különféle típusú mellékküldetések lesznek, hasonlóan az ott látott Kincsvadászatokhoz, Witcher-megbízásokhoz, Szörnyfészkekhez, stb.

    Ha valóban így lesz, akkor nagyon jónak ígérkezik a dolog. Még azt is elnézném a készítőknek, ha a grafika nem lenne az a hú-de-csili-vili, mert tartalmasnak ígérkezik a felfedezés... Majd meglátjuk.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz oriic #2628 üzenetére

    Azért azt remélem, hogy 1080p mellett elég lesz neki 4 GB VRAM is, legalábbis nem kell nagyon lebutítani a látványt. A többivel szerintem nem lesz gondom, egyedül ez az, amivel mostanában gondok akadnak.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz olymind1 #2684 üzenetére

    Ez nagyon jó hír, akkor valószínűleg elég lesz a 4 GB VRAM hozzá FullHD-ben. Bár szerintem a maximális textúrákhoz lehet, hogy már 6 giga fog kelleni. De majd kiderül... :)

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Zoli133 #2707 üzenetére

    Korábban próbáltam én is FemShepet, de valahogy furcsa volt beleélnem magam egy nő szerepébe. Érdekes módon az olyan játékokban, ahol nincsenek mélyebb kapcsolatok, romantikázás és hasonló, ott kifejezetten tetszenek a női karakterek (Pl. Tomb Raider), viszont ME esetén furcsa volt férfiakkal flörtölni. Oké, ott volt Liara is, de valamiért nem tűnt szimpatikusnak a gondolat, hogy leszbikus csajjal legyek.

    Úgyhogy én elsőre mindenképp férfi karaktert kezdek, és lehetőleg nem Peebeet kell egyből gerincre vágni, mert ha mégis kedvem szottyan egy kis változatosságra, akkor már inkább egy leszbikus csajjal udvarolok más csajoknak, mint férfiakra nyomulni... beh... :DDD

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák