Új hozzászólás Aktív témák

  • cOxeR

    Ármester

    válasz simonjoe #260437 üzenetére

    Én lehúztam 8 évet hetente 2 alkalommal hajnalba haza vezetve (esküvőkről, feleségem állandóan aludt, nem vezet), a bökkenő nem is az éjjel volt, hanem inkább az volt, hogy 10-12 óra munka után, no meg ugye oda is kellett menni, szóval 20-22 órás napi ébrenlét, rendre ezt péntek/szombat egymás utáni napokon. Nagyon szar… mindent is végigpróbál az ember, hangerő, éneklés (már ha a napi 10 nádaházateteje után nem megy szét a fejed…), ablak le, hideg levegő, megálló pár perc séta ugrálás, gyors utazó tempomat nélkül, mert az is lustít. Indulás előtti szigorú fekete duplakávé. A fáradtság az csak pihenéssel orvosolható… van aki érzi hol a vége és mint írtad, megáll és átadja mert tudja ott a vége, de sajnos sok ebből a baleset is.
    Annyit megtanultam, ha pihenten vezetek, simán megy 12-14 óra is (pl Olaszországból haza 1000+km egy füst alatt 2 pisivel), de volt munka után, hogy a 2,5 órás utat az utolsó 40-50km-en, 3 megállással abszolváltam, sőt volt, hogy Tárnok vonalában megálltam aludni… nem tudtam Gyömrőig elvezetni.
    Nagyon ésszel az ilyenekkel, veszélyes na, mondjuk ki.

Új hozzászólás Aktív témák