Új hozzászólás Aktív témák

  • cOxeR

    Ármester

    válasz tboldi #226845 üzenetére

    Na csatlakozom, rühellem azokat a nemtörődöm embereket akik nem képesek belenézni a visszapillantóba, mikor spriccelgetnek eszetlenül többnyire.

    Esik/szemerkél az eső vagy hó, persze nem számít… de én sokat megyek tiszta autóval, sőt nyitott tetővel engem zavar ha más tönkreteszi az energia/idő/pénzbefektetésem az igényességre, pusztán hanyagságból/szándékosságból. Hatványozottan tud felmenni a pumpa a cigicsikkre... Retkes lesz a szövettetőm ha nekem is le kell mosni miatta a szélvédőt, az meg hiába van impregnálva cseszhetem, koszos lesz, lehet mosni majd impregnálni újra, végtelen kör. Van ismerősöm akihez esett be csikk… alacsony tempónál, amúgy szinte lehetetlen,
    főleg nem tudok viccesen tekinteni rá.
    Legyen ennyi esze egy felnőtt embernek, hogy tekintettel van másokra, vagy másszon vissza a fára egy erdőben aztán maradjon ott.
    A szemetelést meg sose értettem, idevehetjük a csikket is, meg egyáltalán az autóba dohányzást… sose teszem szóvá, mert tanulni úgyse tanul belőle aki ilyet tesz, de a véleményem megvan róluk.

Új hozzászólás Aktív témák