Új hozzászólás Aktív témák

  • rbalint88

    addikt

    válasz dj79 #152644 üzenetére

    korrekt ajánlatok. megbízható családi a-b autónak vennék ilyet, csakis led fényszórós faceliftest, mint amilyen Dokié is volt. asszony ellenne vele. automata, pittyegők benne vannak, évente egy olajcsere. akkor se sírnék, ha cégesnek ilyet vágnának alám.
    de azért kellene mellé egy hobbi/élményautó :)

    ja, céges elantrával hogy jártam... vasárnap este kiégett a balos tompított. oké, cseréljük ki (legalább nézzük meg, mi kell bele). fényszóró kupakja és a biztosítékdoboz között kb 1 centi, ott nem lehet nagyon varázsolni, szedjük ki. 3 csavar tartja, egy bele volt rohadva, erősebb voltam. A csavarnál, mert a fele beszakadt, mint a kullancsnak. :Y ok, csavarok kint, jöjjön a lámpa. Volvonál ugye kihúzod a két pöcköt és elég triviálisan kijön a fényszóró, itt tetrisezni/feszegetni kellett, nem jött ki teljesen, szépen visszaraktam. feljöttem, jutub felcsap, jól csináltam mindent, csak bátrabbank kell lenni. ok, este 10, majd holnap. na de milyen izzó kell bele? jutub videóban is és mindenhonnan is az az infó jön, hogy HB3. hétfő reggel becsattogtam a melótól 200m-re levő bárdiba, vettem is két Hella márkájú HB3 izzót, este a kutya kifacsarása után neki is álltam a műtétnek, mely közben persze lemerült a műhelylámpa és a fényszóró kiszedése után konstatáltam, hogy ebbe biz' H7 van... szerencsére volt itthon, kicseréltem a jobbost is. remélem a DRL legalább HB3 izzós :DDD

Új hozzászólás Aktív témák