Új hozzászólás Aktív témák

  • gban

    Közösségépítő

    válasz csƵ #28460 üzenetére

    Én is láttam, de veled ellentétben én nem direkt mentem oda, én nem vagyok annyira perverz :DDD :P
    Egy vízről kerestem infókat, de a google találata nem elérhető, csak a tárolt változat.
    Aztán néztem egy 2012-es DG balatoni videót is (nézzétek el nekem, éjszakás voltam és a vége felé már azt se tudtam mit csinálok).
    Amit megtudtam belőle:
    - csak a DG etetővel + DG csalival lehet halat fogni
    - van HD sapka

    Amit nem tudtam meg pedig érdekelt volna:
    - ekkora hullámzásban hogy marad pont úgy fixen befeszítve a feeder bot spicce
    - mi az a trükk amit a riportalanya kiemelt hogy látta hogy így csinálja (a bedobás utáni feszítés után vagy közben még beránt egyet) ezt erősen titkolta, vagyis nem az ismertetés a cél, az lényegtelen, a reklám a fő
    - egyáltalán hogy tudom a feedert úgy befeszíteni hogy az még ott maradjon, és ne húzzam ki - sima fenekezésnél, hasas zsinórnál már elindul kifelé szerintem mielőtt a zsinór kiegyenesedne, aztán ha hasasodik megint, az tuti teljesen befeszítené a spiccet, szóval kínai nekem ez a feeder - pedig arról szólt volna a videó, de még a szerelék se lett rendesen bemutatva

    Postázást nem vállalok.

Új hozzászólás Aktív témák