Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Remélem még senkinek nincs ilyen tapasztalata, de már nem 1x gondolkoztam rajta, hogy ha az erdő mélyén kavirnyászunk, és mondjuk betámadna pár idegesebb vaddisznó, vagy ami sanszosabb, elesnénk és nagyobb a sérülés, hogy a francba hívhatnék segítséget.

    Most találtunk egy érdekesebb szakaszt kb mindentől távol, ha baj történne mi ilyenkor a teendő? A mentő eleve ki sem tudna jönni oda, még ha sikerülne is eljutni az erdőben a főútra, ami anyiből fő, hogy kettészeli az erdőt, de sima földút és olyan gödrös, hogy a tűzoltó is fennakadna, akkor sem tudnám mihez viszonyítani a helyzetünket.

    Pl az segíthet nekik ha koordinátákat adok meg? Hogy tudom a leggyorsabban leolvasni az aktuális koordinátákat a telefonról?

    ... Gondoltam kinyomtatnám egy lapra, és felpattintom az egyik fára, mert járnak még oda jó páran, és szerintem a legtöbben bajban lennénk hogy most akkor mi a teendő.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák