Új hozzászólás Aktív témák

  • geotigris9

    tag

    válasz hegyimorc #74926 üzenetére

    (Fogyasztói társadalom. :N ) Ez a sötétedés probléma nálam is jelentkezik, hogy van nagyon jó minőségű nappali védő-napszemüvegem, de sötétben használhatatlan tehát ha rámsötétedik benne, akkor vehetem le és mehetek szemüveg nélkül vagy, ha raktam be eseti szemüveget akkor csere. (Most erre a célra egy víztiszta lencsés munkavédelmis szemüveget használok.) De ha már esete felé megyek el és tudom rám fog már sötétedni természetesen a víztisztát viszem csak.
    /Egyébként nem látok nagy különbséget egy kerékpáros minőségi védőszemüveg és egy "munkavédelmis" minőségi védőszemüveg között az áron kívül. Ami jó még a munkavédelmis szemüvegekben, hogy azoknál minden féle szigorú szabványnak előírásnak meg kell felelniük még olcsóbb verziónál is./

    Éjszakaira az abszolút ideális az enyhén sárgított lencse ami "sárgítja" az esti fényeket (főleg itt autó lámpákra gondolok) és azok kevésbé zavaróak a szemnek, de erdőben is sötétben jól lehet vele látni. Nyilván ilyet nem a legideálisabb használni a nappali vakító napsütésben, mivel szinte semmit nem sötétít a lencse.

    (#74996) Hasaggymeg Az baj, hogy nálam negálja helyét az én KONÁMAL teljesen lehet erre azonosulni. TAPASZTALAT!

    Az tény régen még U.S.A. -ban gyártott volt az összes KONA mára már szerintem a nagy-részét ott is a távol-keleten csinálják és sajnos az tény a keleti meg a nagy mérvű gyártás nem feltétlenül a minőségnek kedvez legelső sorban. (És ez most minden márkára ki lehet jelenteni.) OFF

    [ Szerkesztve ]

    ((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

Új hozzászólás Aktív témák