Új hozzászólás Aktív témák

  • hegyimorc

    senior tag

    válasz TayRol #49048 üzenetére

    Év végén utolsó darabokat szoktak olcsóbban adni, de ez nem olyan nagy buli, hogy ne lenne más teljesen véletlenszerű akció versenytársa.

    De én inkább az apróhirdetéseket nézném. Ott is előfordulnak gyakorlatilag nulla kilométres "használt" bringák nagyon jó áron. Sokkal jobb áron lehet így elcsípni bringát mint bolti akciókban. (Nekem is így lett a Cube. Még a gumin is alig volt porszem, pedig a Kojakra úgy ragad a por mint a "mágikus hengerre" a szösz :D )

    Vagy ha nem fontos, hogy 0km-es legyen, akkor jóval nagyobb a választék és jóval nagyobb lehet a kedvezmény is. (Így is vettem már bringát. Kb 3 hónapos cyclocrosst, bőven a bolti ár fele alatt)

    Ezzel az a baj, hogy gyakorlatilag folyamatosan a apróhirdetéseket kell nézni. Nekem azért volt könnyű, mert van olyan haverinám aki ezt szinte hobbyként csinálja. Nem nekem kellett vadászni :)

    Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

Új hozzászólás Aktív témák