Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz szimpláncsak #262100 üzenetére

    Nekem az a tapasztalatom, hogy olajjal 5km után már fekete a hajtás, egy kis por és kezd is el darálni :DDD . Halálom, amikor random hozzáérek és mindenemen lántányér nyomok vannak, nem tetszik az érzés, hogy a fémlapocskák között örlődnek a porszemek, gyűlölök láncot, hajtást takarítani is. De a waxnak is vannak hátrányai, idővel az is feketedik, hosszú távon nagyon fel tud halmozódni a gyurma a tányérok között és kenés után száradnia kell, szóval jobb tekerés után kenni a láncot, mint előtte. Most nem esett szó a forró waxolásról, ami szerintem tényleg mindent visz, fémtiszta a hajtás, a láncot szabadon fogdoshatod, a kezeden nem marad nyoma és tovább bírja, mint a csepegtetős módszerekkel. Sőt! Én sokszor bringamosás után is tovább használom újrawaxolás nélkül, mert a víz sem mossa le. Az is előny, hogy rákényszerít több lánc forgatására, ami megnöveli a hajtás élettartamát. Hátrány, hogy időnként, ha elfogytak a waxolt láncaid, neki kell állni főzni... de az egész folyamat sokkal kevesebb időt igényel és tisztább munka, mint az olajsaras hajtás takarítása.

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák