Új hozzászólás Aktív témák

  • fulton

    addikt

    válasz MPowerPH #242443 üzenetére

    Eh..nem lehet élvezetesen kerékpározni nem oda való ruházattal elgurultam egy regeneráló körre, dekás aláöltöző alul rá a futónaci, utcai póló rá a reload kabát és utcai sapka. Pf...tiszta viz voltam alul felül...el nem tudnám képzelni ebben tekerni nagyobb távokat...

    Én úgy csináltam hogy a pulzus maximumot, a tartomány 65% százalékáig engedtem fel de átlagra 50- 60% on mentem. Lenyegében csak lazán gurultam. Csak a szél..mindig a szél..olyan kellemetlenné teszi..na mind1.

    Más: nem jó ez a q kormány. Zsibbad a hüvelykujj.. pedig ez csak 1 óra volt. Tegnap olyan két és fél három órás úton voltam és a pár napja beállított kormánymagasság és pozíció (0 fokon) egész jó volt nem éreztem hogy Zsibbadt volna kivéve a végén De az is igaz hogy óránként megálltam ilyen olyanokból Viszont tegnap este kicsit fentebb hoztam a stucnit 10 fokkal így olyan jó 1cm magasabb lett a kormány és majdnem egy centivel közelebb van és nem jó...úgyhogy engedem vissza le.
    De lehet azért zsibbadt mert most nem tekertem intenzíven és így nagyobb súly került a kezeimre.
    Ülést is hátrébb döntöm...

Új hozzászólás Aktív témák