Új hozzászólás Aktív témák

  • andrisbandi

    őstag

    válasz kobayashy #241677 üzenetére

    FOX ENDURO PRO D3O® KNEE PADS
    .. ELBOW
    - Nyáron is hordom (szellős harisnya szerűség), kényelmesek nagyon. Jó időben azért melegek, de még elviselhető.
    Mármint nem hosszú tekerésekre, hanem 1-2 óra zúzásra. Ahol nem a km a lényeg, sőt...
    Ezeknek szerényebb a védelme, kisebb becsapódásig ok, horzsolások elkerülésére.

    Célszerűbb kisebb nyomáson menni, rücskösebb külsőkkel.
    Így a védőcucc csak önbizalom növelésre kell, h meg merjen olyasmiket is próbálni a pilóta, amit nélkülük nem szívesen tenne.

    Komolyabból és is Ixs-et hordtam; CARVE EVO+
    Kényelmes, nagy zakót is bírna, van benne anyag.
    Normál testalkattal kb 25 fokig bírja benne az ember 1-2 órára, elég meleg. Inkább hűvösben jó hordani.

    A bukó+ kesztnyű+ könyök+ térd védőhöz, érdemes még valmilyen gerincvédőt is szerezni.
    Legegyszerűbb egy bicajos háti, van amelyikben gyárilag van hátvédő.
    Drágáé jók a protektoros mellények. Nekem Ixs TRIGGER UPPER BODY PROTECTIVE volt.
    Melegben csak a kivehető gerincvédő nélkül lehetett elviselni. Amúgy profi cucc.

    Egyszer láttam egy tök jó hátvédőt, ehhez hasolnót; POC VPD System Back Protector
    De az elöl, a mellkason is védett. Rács kinézetű cucc volt, a csóka a legnagyobb kánikulában csapatott...

    ---
    TSG Temper A 2.0 Knee-Shinguard
    bike24
    drive
    - Szereztem egy ilyen hosszút is, új ... de mire megjött, eladtam a bicót, és később nem vettem helyette másikat. Úgyhogy majd meghírdetem félárban...

    【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

Új hozzászólás Aktív témák