Új hozzászólás Aktív témák

  • flash-

    veterán

    válasz jano_77 #215323 üzenetére

    én pár évig az androidos telefont használtam a távolság rögzítésére-stravára.
    Vannak telefonok amiken hiába állítasz bármit, elküldik "aludni" azt az appot is amivel rögzítesz(pl strava,vagy bármi) így tehát a rögzítés nem lesz folyamatos (huawei p10 light csinálta nálam ezt anno, később már úgy kellett használnom hogy folyamatosan menjen a kijelző ha nem akartam azt hogy bezáródjon a rögzités).
    Használhatsz egy más sport alkalmazást, pl wahoo, ami szépen kezeli a pulzus,cad,spd szenzorokat,rendesen látod az adataid folyamatosan, és még a végén fel is szinkronizálja stravára,azt is használtam(már xiaomin) és nem volt gondom vele.Ami probléma ugye az üzemidő, nagyobb tekerésen túrán kellemetlen ha lemerül a telefon, hiába power bank, jó ha minél jobban takarékoskodunk az energiával. ezek az eszközök céleszközök, több müholdat is képesek használni(talán egyszerre is),erősebb is a mühold vevőjük, kisebb valószinűséggel megy el gyenge árnyékolt helyen,na és üzemidejük is jobb, brytonnak 16 óra például. egynapos balatonkört megállásokkal akkor is kibir ha nem sietitek el :)

    [ Szerkesztve ]

    "Embrace our fellow man, no longer vilified"

Új hozzászólás Aktív témák