Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz imyourfriend #18596 üzenetére

    Én is Vas megyei vagyok :) Itt is álltam neki 3 éve biciklizni, és azt azt kell mondjam, hogy iszonyat mértékben romlottak az utak ebben a 3 évben :( Szombathely kisebb utcái gyakorlatilag használhatatlanná váltak, de a környező utak sincsenek jobb állapotban. Szombathely - Bucsu még egész jó, de Bucsu - Bozsok már borzalmas. Szombathely - osztrák határ se sokkal jobb, mert lehet választani, hogy a szűk és buckás bicikliúton megy az ember, aminek a szélét szezononként jó ha 2x levágják (közben meg gyakorlatilag bokor nagyságú gazok nőnek az útra. De levágva se sokkal jobb, mert akkor meg mindent ott hagynak a bicikli úton), vagy megy a 110 km/h-val közlekedő kamionok között (ahol amúgy tiltva is van a bicikli). Mondjuk legalább a határon átérve jó a helyzet, ott a legeldugottabb 10 fős falun is tükörsíma út visz át, nem is beszélve a nagyon sok repedezés, göröngy és lyukmentes aszfaltozott mezőgazdasági utakról, amelyek közül több bicikli út is egyben. Ausztriával az az egy baj van, hogy elég meredek emelkedő %-ok vannak helyenként :B De végül is legalább megedződik az ember lába :)
    Kiváncsi leszek itt Győr környékén mi a helyzet, 2 hét múlva hozom a biciklit, akkor kiderül :)

Új hozzászólás Aktív témák