Új hozzászólás Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    naaa ... tegnap yard megvágott 5.000 -re ...
    menek a battyhányi téren ... ők ott állnak az úton - hajnal 1 - meglát engem, átgrasszál a villasmossinen - itt tünt fel h mit akar - kiér a "kerékpárútra - még jó hogy most nem a villamossinen mentem ))))-. - mondja közúti ellenőrzés - na'fasza .. egyszer megyek bebaszva - pont akkor igazoltatnak ...
    kérdi ittam-e, mondom nem, akkor szondát fújnék -e ... mondom persze... hozza a szonda .. mondom ittam mégis ... naakkor fujjam meg ... ki is jelzi h van bennem valami ... kérdik kerékpárt le tudom -e lakatolni ... nem hajta meg őket semmit, ők bizony bevisznek ... kb 30 percet voltam bent ... vagy 20-30 papírt alá kellett írni ...

    komolyabb géppel is megnézik alkoholszintet ... 0,04 ... mondják ez semmi ... kérdem akkor meg leszek büntetve? mondják nem ... kint várakozok, meg írom alá a kva sok papírt, kijön a fószer ... monndja beszélt az ügyeletetes nemtomkivel, és 5.000-re még megb.sznának ...

    jogos ... ha nem lenne ez a 5.000 ft, akkor nem venném komolyan ... meg mondta h a kerékpáromon nincs küllőprizma, úgyhogy többre is megvághattak volna - amint én most még perpill nem tudok ... meg szerencsére olyan alacsony votl a vérlakoholszintem, hogy nem vettek vért ... ha magasabb lett volna, akkor az lett volna a következő állomás ...

    ja'és ... ugye naphegyről jöttem, alagúton át, clar ádám tér - battyhányi .... ott lekapcsoltak ...
    bevittek az örsre , ami az alagút felett van :D
    én hülye aszittem, hogy visszahoznak a keérkpáromhoz - hát persze csak odafele szól a jegy.
    és gyalogolhattam az alagúttól vissza a battyhányiig, ami távot már egyszer megtettem kerékpárral :D

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák