Új hozzászólás Aktív témák

  • Toomy

    senior tag

    válasz ludsimon #16139 üzenetére

    Nálam melóbajárós be és hazatekerésnél nem nagyon szeretnek visszaköszönni a csili vili bringás ruhában tündöklő egyedek, de amikor rajtam is rendes ruha van akkor nagyobb százalékban köszönnek vissza. De pl. akik full profinak vallják magukat és pl. valamilyen csapatban netalántán bent vannak azok aztán abszolút nem nagyon szeretnek visszaköszönni. Ezt hívom én sznobizmusanak. Őky azok akik azt hiszik hogy ők a kiválasztottak, vagy különbek, vagy nem alacsonyodnak le az én szintemre. Már megszoktam. Sokszor el vagyok ám én is bambulva főleg a reggeli 25 km -eknél olyankor az utolsó pillanatban szoktam szinte inteni, de akkor is intek. Sőt ha már esetleg nem látná hogy intek akkor hangosan köszönök is.
    Régebben még cseszte a csőrömet, ha nem köszöntek vissza, de ma már lesz@rom. :K

    (#16136) Szakbarbár - Nincs azzal semmi gond! Ezért is kell erősebb emberekkel társulni, mert az ugyebár ösztönzőleg hat. Amúgy a dombokra / hegyekre célszerű rágyúrni, mert hát ha elmegy a vonat akkor az ott történik -szerintem- az esetek 90% -ban :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák