Új hozzászólás Aktív témák

  • varsam

    őstag

    válasz sebgutkopf #146968 üzenetére

    Most igazából nagyjából 3 bringa van terítéken, ha csak az újakat nézem. Ezeket találom benne pro-kontra, aminek egy része lehet baromság, de már túl sok geo táblát néztem... :)

    Canyon Spectral AL 5.0
    pro: 29er, GX eagle, Fox 34, "könnyű" súly, 130mm elől-hátul, és úgy egészében jó speckó
    kontra: nem tudom elég-e a 130mm, illetve a 67.5 fejcsőszög (1 éve még ez volt a "slack", ma már "elavult", valszeg hülyeség), 125mm dropper (kéne a legalább 150)
    Canyon Neuron AL 7.0
    pro: Fox 36, Eagle, bőven elég mozgás
    kontra: "csak" NX eagle, nem könnyű, nem tudom hogy mászik, 27.5

    Norco Fluid FS 1 2019
    pro: legjobb ár, 29er, hosszú váz, laposabb fejcső 66,5
    kontra: "csak 130/120mm", "csak" NX eagle, nem könnyű, 130mm dropper (kéne a legalább 150)

    Nagyjából ennyi. 196 centimhez keresek olyat, amivel le lehet nyomni egy 50km / 1000m szint túrát anélkül hogy meghal az ember, és élvezi a lefeléket, kisebb ugrókat. Nagyokat ugratni nem akarok, de kicsiket, illetve letöréseket bevállalni gond nélkül.
    Kérdés, hogy ehhez inkább a Neuron, vagy a Norco, esetleg a Spectral, ami lefelé a legjobb, de nem tudom hogy mászik.
    Azon is gondolkodom, hogy amennyivel a Norco olcsóbb, abból vehetnék rá könnyebb gumikat, plusz hosszabb droppert, ugyanígy a Neuronnál is.

    Te a Spectrallal mennyire vagy megelégedve?

Új hozzászólás Aktív témák