Új hozzászólás Aktív témák

  • ---Lasali---

    Közösségépítő

    válasz Teasüti #13968 üzenetére

    Múltkor esőzés miatt kihagytam pár hetet, meg egyik bringázáskor kicsit megfáztam, mikor próbálgattam egy fulcrum kereket, aztán bevettem pár ibuprofen tablettát, aztán ezektől le is ment a gyulladás. (ez régebben is jellemző volt, hogy estre éreztem hogy meleg, gyenge, be van gyulladva, egy tabletta, és reggelre lement.. de nem szeretek gyógyszert szedni, főleg nem állandó betegségre, szóval 4 év alatt ha egy dobozzal beszedtem, lehet sokat mondtam) Utána meg jobban felöltöztem már, mikor olyan hidegbe mentünk, és akkor nem durrant be egyből a térdem. De hát attól függetlenül nem vagyok ebből felépülve.. csak épp nincs begyulladva és tudok bringázni.

    Dehogynem gáz. :D Épphogy beleérsz vele a sárba, és a mintázat kb teljesen eltömődik, de ezt a sarat nem göngyölítette magára legalább, viszont tele volt mindenféle avar, fa rohadvánnyal, úgyhogy azt meg szerintem hasonlóan felkapja a sárgumi. Régen mentem keskenyebb, de magas mintázatú gumival, azzal se tudtam jobban biciklizni, mondjuk tény hogy a sárban azért az nem úszott meg ennyire, de mindenhol máshol rosszabb volt ezerszer, úgyhogy én nem akarok nagy bütykös gumival menni. Egyik srác az egyik legújabb 29 es schwalbe gumival jött, aminek kétszer magasabb a mintázata, elég jó guminak néz ki XC -re, de az is hasonlóan csúszkált. Az a jó hogy azért 2.2 es és nagyon ballonos, plusz nem megyek nagy nyomással, és így azért felfekszik, csak kicsit meg a segge jobbra balra, kicsit elforog, elől meg olyan kormányozni mint mély murvában. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák