Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz Hasaggymeg #135996 üzenetére

    Szerintem meg, amíg nem vágsz ki fákat, és fúrod össze a törzseit, nyugodtan gereblyézhetsz és 1-2 érdekesebb döntött kanyar v földből és lehullott ágakból tákolt ugrató sem teszi tönkre a természetet. Csak a nép, aki összegyűl ezeket a helyeken, és elfelejti haza vinni amit kihordott magával...

    Egy Crossmotor, már csak azzal hogy áthalad az erdőn nagyobb kárt tesz, pl az állatvilágban mint amit te bringásként egy év alatt el tudnál követni.

    Normális helyeken a turista ösvények is ki vannak építve, lépcsőkkel, kötelekkel, v láncokkal, korlátokkal, stb nem értem miért lenne kártékonyabb a természetre nézve a bringásoknak készített singletrack.

    tétlen kezeknek...
    Nem azért szedtem szét a bringát mert nem volt jobb dolgom, hanem mert próbáltam egy nyugatibb mentalitást követni, és nem várni addig amíg tönkre megy, ami rossz volt megjavítottam, ami meg jó volt, kicsit rontottam rajta, hogy meglegyen az örök harmónia :U

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák