Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Hasaggymeg #134692 üzenetére

    Fura, eddig a súlyomhoz ajánlott felső értékre pumpáltam fel, így ha a hajtókar függőlegesen volt és rááltam a pedálra 20%-ra ült be. 40-50%-át mozogta ki egy köves-gyökeres lejtőn, ha meg egy nagyobb gödörbe véletlenül belementem, akkor 90%-át és maradt még 1cm tartalék, azt bármennyire bénáztam sosem tudtam kirugózni. Eléggé keménynek éreztem és azért kezdett már zavarni, hogy gyakran felét sem mozogja ki terepezés közben. Most hogy engedtem a nyomásból kb. 22-23%-ra ül be, egyelőre úgy tűnik puhábban mozog, de ha egy nagyobb éles peremű mély gödörbe belegurulok nagy sebességgel, fél centi tartalék marad csak. Ezeket a nagyobb gödrös helyzeteket azért írom, mert kb. ez az a helyzet, amikor félek, hogy véletlenül egyszer felütöm. Mondjuk ilyenkor már nem csak a telót kell féltenem, hanem a felnit is :DDD Amúgy az sem tiszta még mindíg számomra, hogy ezt a beülést hogy kell mérni, lehet ez a függőleges hajtókarra ráállós trükk nem az igazi, kell nézzek valami tutorial videót youtubeon :D

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák