Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz Hasaggymeg #124057 üzenetére

    Az tényleg nem arra van hogy sportolj benne, városban ide-oda elmenni még tökéletes, de ha jön 1 emelkedő amin már nem tudsz óvatoskodni mert hosszú v meredek, onnantól nem maradsz száraz.

    Sajnos tudatosan keresgélve egyből találtam olyat ami hátul hosszabb, és ez benne is volt a kosárban, de annyit szarakodtam az értékelések keresgélésével, hogy mire eldöntöttem már elfogyott a méretemből.

    Az új kabátomon amúgy nincs semmi extra szellőző, ami csalódás is volt elsőre, de ennek ellenére nem izzasztott, le, szóval tényleg minőségi anyagból készült, amúgy a szellőző nyílások lehet elrontanák a szélálló képességet...

    A bike-discount válaszolt, azt írták hogy visszaküldhetem, de nekem kell fizetni a postát, (csak pár környező országból ingyenes a visszaküldés) és fenntartják a jogot, hogy elutasítsák, ha úgy ítélik meg hogy használva volt / nem eladható, csak azután küldenek vissza pénzt miután megvizsgálták (weboldalon azt írja, ha bizonyítod h feladtad, visszautalják) Illetve valami adó v vám igazolást is mellékelni kell... pff ehhez nekem se idegem se energiám, így jártam

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák