Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz varsam #105982 üzenetére

    ebikeshop-ban lehet bérelni elektromost, alpinbike-nál meg szervezett túrákon tudsz menni szinte mindenféle kategóriából. [link]

    StLui: Amit először néztél slime-ot az a belsőbe való lötty. Azt nem szabad külsőbe önteni. Egyébként a slime-ot elfelejteném. Stan's folyadékot ajánlom. Pl: [link]
    Ebbe mehet a v-fék betét reszelék, és kb azt fogja tudni mint a race verzió. Vagy megveheted a race-t is, ahogy tetszik. Szelep: [link]
    Szalag: [link]
    Felnid belső szélességének megfelelően válassz szalagot.
    De egyébként jó a DT szalag is: [link]
    Ha nincs kompresszor vagy speciális pumpa, ami nagy levegőt is tud nyomni egyszerre, akkor kicsit macera a felfújása, de megoldható. Érdemes a kereket valahova felakasztani, vagy visszatenni a bringába, ami mondjuk az állványon van, és nem teljesen visszatenni a gumit, beönteni a folyadékot, majd úgy teszed vissza a külsőt teljesen, hogy a kerék már a bringába van. Ha földön szereled, minden tiszta dzsuva lesz. Meg kifolyik a folyadékból. Amit a dobozon írnak, mennyiségeket, szerintem kevés. Én kb dupla annyit öntöttem bele. Ezt ki kell tapasztalni, hogy jó. A felnit érdemes alkohollal megtisztítani mielőtt ráteszed a szalagot.

Új hozzászólás Aktív témák