Új hozzászólás Aktív témák

  • grizlisandor

    addikt

    Holnap kell visszamennem a Gasztro dokihoz.
    Mikulás után megnézte a gyomromat, kissé gyulladt gyomornyálkahártya(vett 2 db mintát), meg a torkom alsó harmada is gyulladt, meg lazán záródó gyomor felső nyílás. Rabeman(pp gátló, könnyű vacsi előtt 30 perccel kell bevennem)-t kaptam meg Venter (2x1). Ha jól emlékszem, a doki 1. fokú refluxot mondott nekem és, ha odafigyelek szinten lehet tartani. Mutatom a lelteket a háziorvosnak, köszöntött a 21. századi népbetegségben... Reggelente ittam 2 dl Salvus vizet, kortyonként, ezt idén elhagytam, nagy változást nem tapasztaltam, meg inhalálok a Salvus vízzel, hogy oldja a torkomról.

    Karácsonyra rendben lett a gyomrom és azóta is jól vagyok.

    A dokitól a kávéra, meg az itt ajánlott Optacid(katt) és a Apo-famotidin(katt) (ezt szedtem míg el nem jutottam a dokihoz, mert ez volt itthon; kérdezte is a gasztro doki, hogy a házidoki írta fel? Nem.) gyógyszerekre akarok majd rákérdezni, mást kell szerintetek megbeszélnem vele? Meg a szövettani eredményeket megbeszéljük.

    Azon a piros SJ gondolkozom, de inkább várok egy fragola által beszabályozott felbukkanására. :B

Új hozzászólás Aktív témák