Új hozzászólás Aktív témák

  • Bazsee71

    őstag

    Elnézést kérek, én kezdtem a bélázást, de ha felüti a fejét az alu kazános riogatás, már dobja is le az agyam a gépszíjat. És nem azért, mert alu kazános gépet használok, már ennek tudatában vettem. Az indukciós típusokat kivéve a Bialetti is alumíniumból készíti a kotyogókat, amit nagyszüleim és szüleim is eddig sikeresen túléltek. A másik fórumot pedig a hifis vonalról indulva hamarabb pörgettem, mint ezt, így nem érhet szó, hogy nem voltam nyitott emberünkre. A többit itt most nem részletezném, egyszerű a forgatókönyv, nem szeretnék off-lavinát indítani, sem több karaktert rá pazarolni. Megígérem, hogy többet nem emlegetem a nevét, nekem is jobb lesz. :)

    A Lelit gépekről ha jól emlékszem én sem írtam rosszat, csak az érdeklődő részére reagáltam, hogy 100k alatt nincs jobb vétel a GC-nál. Azt pedig - ne haragudjon meg senki - de még a tapasztaltabb fórumosoknak sem hinném el, hogy két hasonló kategóriájú gép között egyértelmű különbséget vél felfedezni a kávé ízében, miközben ezer más sokkal fontosabb tényező befolyásolja a végeredményt. Az, hogy mennyire kezes, milyen szinten képes a végeredményt reprodukálni, milyen könnyen szervizelhető, mekkora a választék az elérhető kiegészítők között, na az már egy sokkal életképesebb összehasonlítási alap.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák