Új hozzászólás Aktív témák

  • dlaj

    őstag

    válasz Somatom #5074 üzenetére

    Szerencsére nálunk nem kell a kerékcserével foglalkozni. Van itt így is elég alkesz! :)

    (#5075) camelferr, Azért becsületére váljék a Rudis kollégának, beszélt a feszített munkatempóról, a sok kilométerről és a nem kevés akasztásról. Talán egyetlen előnye az ottani melónak a mienkéhez képest, hogy legtöbb esetben állandó helyre járnak. Kevesebb a baj a címkereséssel, viszont kevesebb a "kaland" is!
    Ja, és megmutatta az új (9.000 km-es) Scania-ját. Hát elég pazar. A műszerfal már tényleg olyan mint egy jól felszerelt új középkategóriás személyautóban. Azért szívesen hajtanék egy ilyent, de nyilván ez miatt nem fogok céget váltani!

    (#5076) zsid, Köszi a segítséget! Így, hogy írod mire való.már bátran mertem nyomogatni. És pontosan ezeket tudja. Kilométer, a 3 tengely terhelése (meglepődtem, de úgy ahogy egyezik a CMR-rel), illetve a 6 gumi nyomása, mindre 9 bar-t ír.

    És van ezen is cső, (ebből gondoltam, hogy pumpálós), de akkor szerintem csak a levegő nyomás ellenőrzésére szolgál.

Új hozzászólás Aktív témák