Új hozzászólás Aktív témák

  • manchester85

    addikt

    válasz ittakary #8884 üzenetére

    Szerintem nem fognak. Amíg megy a szekér, nem fognak olyat meghúzni, ami rosszul is elsülhet. Nehéz kérdés amúgy ez a kijelzőméret dolog, ugyanis a normális egykezes használathoz ez a méret teljesen ideális. Emlékszem, mikor Omnia 7-em volt, ami 4,0", akkor azért megszenvedtem kicsit a használattal, nyújtózkodnom kellett, pedig 185cm magas vagyok. Ugyanakkor az iPhone kijelzője meg nevetségesen kicsinek tűnt mellette. A kis kijelzőt megszokja a szemed, főleg, ha van otthon egy 3210-ed is, és pár mp-ig azt használod. Utána hatalmas lesz az iPhone kijelzője. :) Vagyis a lényeg, hogy a szemed könnyebben megszokja a kis kijelzőt, mint az ujjaid a nagyot, főleg ha teljesen más technikával kell fognod, mert rájössz, hogy a korábbi módszer már nem működik. Szóval szerintem az Apple pont az efféle okok miatt nem fog kijelzőt növelni, arról már nem is beszélve, hogy minden kijelzőméret kicsinek tűnik, ha egy nagyobbal hasonlítod össze. Hol a vége, meddig menjen a képernyőméret harc? A Samsung az ilyen Noteféle eszközökkel máris nevetség tárgyává vált szerintem. Szóval egyfelől szerintem is gáz ez a 3,5", másfelől egy csomó olyan érv szól mellette, amit az ember, ha jobban belegondol, el kell hogy fogadjon. Amíg az Apple évi egy iPhone-nal mozog a piacon, addig nem nagyon gondolkodhat szélsőségekben.

    [ Szerkesztve ]

    i6 Silver

Új hozzászólás Aktív témák