Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz korpicschess #38169 üzenetére

    Annyi azért nincs, 250-300körül van a villamosmérnöki átlag kezdőfizu, IT van 300-350között friss diplomásként. Amúgy itthon a BSc-vel valóban kb kitörölheted, semmit nem ér...
    Kicsit meg is lepett Angliával kapcsolatban,h mindenki csak BSc-ről beszél, mivel kint általában nem mennek egyből az emberek MSc-re BSc után, mivel ott az MSc sokkal közelebb áll az itthoni doktori szintjéhez, sokkal több kutatás van benne és ha csak beosztott akarsz maradni, nem is feltétlenül van szükséged MSc-re...
    Amúgy én is gondolkoztam egy ideig Németországon is, de sokkal inkább UK vagy USA, utálom a német nyelvet, pedig tanulom 3 éve, de egyszerűen annyira logikátlan az egész,h képtelen vagyok megszeretni, meg az amerikai emberek is sokkal szimpatikusabbak, mint a németek...Főleg, hogy egy jó SAT-vel meg lehet csípni akár teljes ösztöndíjat is Caltechre vagy MIT-ra is akár, márpedig ha az meglenne, akkor onnan egyenes út a cégvezetői állás felé :))

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Új hozzászólás Aktív témák