Új hozzászólás Aktív témák

  • őstag

    válasz kali #35899 üzenetére

    Semmi értelme fórumokon tájékozódni, dilettáns emberkék szétbarmolják, és utána a készülékre fogják. Zack azért adta el, mert kapott egy fülest valami belső embertől, hogy az európai verziók hibás alaplappal készülnek. Én csak a saját tapasztalatomra építem a kritikákat. Telefon funkciója jobb, mint a BB-é. Nincs térerő gond, de nem is cserélgettem kerneleket, romokat, nincs szétcseszve a baseband. Akku idő is kiváló, semmivel sem rosszabb mint az i4-é - feltétele, a Chorme nélkülözése.

    Cica
    Minden csúcs teló kompromisszum mentességre törekszik, a kérdés kinek mi a prioritás. A Nexus igazi ára 150k. Ennyiért adja(ta) az LG és a Pannon. Tehát ha te az ár szerint osztályozod akkor mennyire kompromisszum mentes a 130k-s Oppo? Google az alacsony árral a Samsungot akarta visszaszorítani. Konkrétan a Nexus4 eladások Amerikában visszaszorította az iPhone-t 3. helyre. Mindenki ostorozhatja, de a buta felhasználók tönkretett készülékei nem fedi a valóságot. Kíváncsi leszek, az Oppo 2014-ben megkapja-e az 5.0-át. :D

Új hozzászólás Aktív témák