Új hozzászólás Aktív témák

  • jokeph

    nagyúr

    válasz TechN7ne #23281 üzenetére

    Nos, én gagyival nem nagyon foglalkozom, (régi cuccokból is a minőségi darabokat hajtom fel, pláne Intel HEDT platformokon - itt a teljesítmény/ár viszony másodlagos, ez nem erről szól, de vitathatlan a minőség).
    Ha valamihez hozzászólok, akkor az túlnyomórészt saját cuccokból lévő tapasztalat, vagy ha nem is az enyém, akkor is volt hozzá személyes megtapasztalásom.
    Az elmúlt 20 évben rengeteg jó cucchoz és még több kevésbé jóhoz, néha egyenes botrányosan gyenge holmihoz volt szerencsém. :D
    Ezeket az itteni fórumokban nem is vagyok rest közkinccsé tenni.
    Nemrég ide belinkeltem a Patriot 4400CL19 2*8 GB KIT rammal elért eredményeimet (a sky/kaby lake fórum kihalt) 7600k+Z170 OC Formula párosban, nos elképesztően jól megy vele - ezúton is köszönöm a többieknek a segítő helpeket, most vallatom az aláírásomban lévő konfigban - ami ha megnézed, gagyi cuccot nem igazán tartalmaz, max nem a legújabbak. :))
    Ami a szép, hogy a 4*8 GB ram csuklóból megy benne XMP-vel, nem kell semmit reszelgetni (persze, lehetne vele játszogatni, de én inkább játékokkal játszom, ezen a szinten sokat már nem hozna a reszelgetés érdemben).
    Az adott konfigot mindig ahhoz állítom be, amire használva lesz, és ez nem a CB15/20 és társai. :K

    RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

Új hozzászólás Aktív témák