Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz mystes #93429 üzenetére

    én mégis inkább arra gyanakszom, hogy -valami miatt- x időpontban a lenovo -BIOS szinten- visszavett a hivatalos specifikációból - legalábbis MHz téren.

    A hátterébe nem látok bele, nem is igazán érdekel, a HD3000-ből nem lesz gémer VGA magasabb memória órajellel sem.

    a base sizes ből következik, hogy a 8 gigát ÖSSZESEN értik, nem slotonként.

    Nem, az annyit tesz, hogy gyárilag ilyen méretű modulokkal jöttek ki X220-ak (mert 99%, hogy az X220 kijövetelekor 2011-ben még nem volt 8 GB-os noti DDR3/DDR3L modul készen a piacon). Specifikációkat amúgy a Lenovo notóriusan nem igazán frissít utólag.

    nos, én készséggel elhiszem, hogy a 16 gigát minden BIOS viszi, de nem is ez volt a kérdés/em. hanem az, hogy ha ez így van, akkor miért van a hivatalos specifikációban más. nos?

    Persze, sosem volt kérdés. Egy bekezdéssel feljebb a logikus magyarázat, 100%-osra ezt persze egy Lenovo insider tudja megerősíteni - én nem vagyok az.

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák