Új hozzászólás Aktív témák

  • lapa

    veterán

    válasz Rez_Grof #2124 üzenetére

    a thinkwikin említik, hogy linux alatt a hdaps adatokkal lehet virtuál joysticket csinálni, és akkor azt megmutatva a tuxracer nevű pingvines játéknak a noti döntésével lehetne irányítani a madarat. az meg milyen geek lenne már, ugye.

    namost hdaps műx, meg megvagyok már a virtuál joyyal is, csak nem tudom miként tudnám megmondani a pingvines játéknak, hogy azt az eszközt nézze. sajnos a thinkwikin is kicsit urbánlegend szinten van megemlítve a dolog.

    egyébként a kérdésedre visszatérve igen, szeretném az is látni, hogy valóban parkol-e a fej. annyira halk a mechanika, hogy csak akkor hallom ki a parkolást, ha rányomom a fülem a burkolatra, úgy meg nehéz elejtést szimulálnom. nemtom smart adatok közt van-e ilyen, ahogy néztem nem nagyon.

    ahogy néztem egyébként elég jó a cucc érzékenysége, akár helymeghatározásra (illetve referenciaponttól való xyz elmozdulásra) is jól használható lenne. csak számolni kéne az időket, amiket valamilyen tengelyű gyorsulás és visszalassulás között tölt.

Új hozzászólás Aktív témák