Új hozzászólás Aktív témák

  • Upo

    addikt

    válasz HUNited #13097 üzenetére

    Nyilván intervallumozásra nem való, de arra nem használom. Sima egyenletes tempóra megfelel. Mellkaspánt is van rajtam, és nem hoz ennél a mozgásformánál jelentős különbséget a bip s, a bip-nél meg érezhetően jobb.
    Annyi, hogy ez a kezemen van és néha rá tudok pillantani menet közben, amikor érzem hogy esetleg csökkenhetett a tempóm ahogy fáradok. Ránézek, és ha legalább 5-6 BPM-el vagyok a kívánt alatt akkor tudom hogy még gyorsíthatok kicsit. A semmihez képest ez is sokat jelent.
    Amikor először mentem órával félmaratont (még a bip-el), csak ez a módszer hozott 15 perc javulást. Pontosabban tudom hogy a határ közelében vagyok vagy nem. És ez nekem tökéletesen elég, nem vagyok én hardcore versenyző, csak sima állagmegóvó mozgást végzek.

    A testsúlyom meg vagy 40 éve 2 kilón belül van, bár az érettségiző nadrágomhoz kicsit be kell húznom a hasam hogy be tudjam gombolni. Úgyhogy nekem ez a dolog nem annyira releváns, túl sokat nem agyalok rajta.

    [ Szerkesztve ]

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Új hozzászólás Aktív témák